10 powodów dla których powinieneś kupić Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 to smartfon kompletny. Posiada bardzo dobry aparat, jest piekielnie szybki, ma NFC. Ma praktycznie wszystko czego wymaga się od flagowca w dzisiejszych czasach, jedyny brak to ładowanie indukcyjne. Chińscy fani marki Mi zaprezentowali listę która zawiera 10 punktów namawiających do zakupu Mi 8 i przedstawiająca jego mocne strony.

10 powodów dla których powinieneś kupić Xiaomi Mi 8

10 powodów dla których powinieneś kupić Xiaomi Mi 8

Na pierwszym miejscu jest procesor Snapdragon 845 – jest to najbardziej wydajny procesor dla smartfonów z Androidem, jaki jest obecnie dostępny na rynku. Drugie miejsce to podwójny GPS, który cechuje bardzo wysoka precyzja. Na trzecim miejscu odblokowywanie twarzą, które działa bardzo dobrze i szybko. Sprawdzałem tę funkcję zarówno w słoneczne dni jak i w absolutnej ciemności, za każdym razem odblokowuje smartfon w ciągu zaledwie ułamka sekundy. Kolejną kluczową cechą dla chińskich fanów jest jakość wykonania. Nic nie trzeszczy, wszystko jest idealnie spasowane,, ale to już jest standardem we flagowcach za 5 tysięcy złotych i za półtora tysiąca złotych – za tyle można kupić Mi 8.

Fani doceniają również sztuczną inteligencję w aparacie, system MIUI 10, szybkie ładowanie QC 4.0+ i NFC obsługujące płatności zbliżeniowe.

Xiaomi Mi 8 recenzja

Jeżeli chcesz dowiedzieć się wiedzieć więcej o smartfonie Mi 8, zapraszam do mojej recenzji. Jeżeli planujesz zakup to sprawdzaj promocję i kup urządzenie jak najtaniej.

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl