17Pin prezentuje przenośny blender który możesz zabrać wszędzie ze sobą.

W tym roku lato w Europie jest rekordowo upalne, nie pamiętam aby kiedykolwiek temperatury były takie wysokie i utrzymywały się tak długo. W takim przypadku bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Można pic wodę, lub soki owocowe. Najlepiej nie kupować gotowych, które często zawierają konserwanty lub spore ilość cukru, z pomoc przychodzi nowe urządzenie Xiaomi. Firma 17Pin która jest jedną z wielu submarek Xiaomi wprowadziła do sprzedaży przenośny blender. Dzięki niemu będziesz mógł zawsze przygotować zdrowy napój ze świeżych owoców, w zaledwie 30 sekund. Na platformie finansowania osiągnął już 659% potrzebnej kwoty.

17Pin prezentuje przenośny blender

Blender kształtem przypomina termos, czy szejker do drinków proteinowych na siłowni z tą różnicą, że jego zakręcanie skrywa w sobie silnik i ostrze które rozdrabiania wszelką zawartość. Pojemność nowego urządzenia od 17Pin wynosi 400ml. Waga wynosi 495g, a wymiary to 85 mm średnicy i 187,5 mm wysokości, dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdym plecaku. Dostępne jest w dwóch kolorach różowym lub białym. Urządzenie można myć w zmywarce lub opłukać pod bieżącą wodą aby zmyć resztki owoców z ostrzy. Posiada w sobie akumulator o pojemności 700 mAh, ładowany jest przez specjalny przewód dołączony do zestawu.

17Pin prezentuje przenośny blender

Przenośny blender 17Pin został wyceniony na terenie Chin na kwotę 129 juanów, $19. W ciągu najbliższych dni powinien pojawić się w sklepach oferujących import poza terytorium Azji. Jeżeli chcesz być na bieżąco to śledź niedzielne posty z nowymi produktami które trafiły do sprzedaży.

17Pin prezentuje przenośny blender
17Pin prezentuje przenośny blender
17Pin prezentuje przenośny blender

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl