Biwakowych produktów od Xiaomi ciąg dalszy

Tydzień temu informowałem o nowych produktach Xiaomi które znajdą swoje zastosowanie na biwaku. Chińska firma zaprezentowała hamak, namiot i wodoszczelne etui do smartfona. Parę miesięcy temu do sprzedaży trafiło również „łoki toki” Xiaomi dalej ciągnie temat biwakowy. Do oferty trafiły dwa nowe produkty. Składane łózko oraz śpiwór. Co prawda, łóżko w namiocie nie zmieści się, ale śpiwór sprawdzi się idealnie.

Składane łóżko GOCAMP

Składane łóżko GOCAMP 

Składane łóżko GOCAMP od Xiaomi, nada się idealnie na wypraw na łono natury. Jest bardzo mobilne, złożone zajmuje jedynie 103 cm x 25cm x 15 cm, a po rozłożeniu osiąga 188 cm x 65 cm x 41 cm. W tego typu produkcie ważna jest również waga, łóżko waży tylko 7 kg. Miejsce w którym spoczywa głowa można regulować wedle własnych preferencji, aby zapewnić bardziej komfortowy sen. Na składanym łóżku GOCAMP może spać osoba której waga nie przekracza 100kg.

Składane łóżko GOCAMP dostępne jest na terenie Chin za $199, $30.

Składane łóżko GOCAMP 

Śpiwór

Wykonany został z syntetycznego włókna i bawełny. Dzięki czemu bardzo dobrze grzeje i jest wodoszczelny. Złożony śpiwór i umieszczony w specjalnym etui jest bardzo mobilny, ponieważ jego wymiary to tylko 33 cm x 14 cm. Gdy rozłożymy to wymiary prezentują się następująco, ma aż  215 cm długości i  50-85 cm szerokości. Śpiwór jest węższy w nogach i rozszerza się ku górze ciała.

Śpiwór Xiaomi

Śpiwór jest znacznie droższy od składanego łóżka, prawie dwukrotnie. Na terenie Chin kosztuje 369 juanów, $55. Żaden z dwóch nowych produktów nie znajduje się jeszcze w ofercie sklepów oferujących import do Europy. Mam nadzieję, że w przyszłą niedzielę będę mógł już je dodać do listy.

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl