Informacja kto dzwoni na opasce Amazfit A1603 / Mi Band 2.

Amazfit A1603

Niedawno dodałem wpis o opasce Xiaomi Amazfit A1603, dzisiaj odkryłem jak sprawić aby opaska pokazywała na wyświetlaczu kto do nas dzwoni lub wysyła SMS – treści wiadomości nadal nie widać, co mi akurat nie przeszkadza. Całość jest bardzo prosta i zajmuje minutę.

Wystarczy zmienić język w telefonie na angielski. Na iPhonie wchodzimy w ustawienia -> język & region -> język iPhone’a i wybieramy English. Easy 🙂

kto dzwoni na opasce Mi Band 2 Amazfit A1603

Następnie uruchamiamy aplikacje MiFit, przechodzimy do naszej opaski, wybieramy Incoming call, jeśli zmieniliśmy język w telefonie na angielski powinniśmy mieć nową opcję “Show contact information”, najlepiej odznaczamy, zaznaczamy ponownie opcje i można cofnąć do poprzedniego ekranu. W ciągu kilkudziesięciu sekund aplikacja i opaska powinny się zaktualizować o czcionki. Włala! Od tej pory możemy cieszyć się informacją kto dzwoni. Zmiana interfejsu spowrotem na język polski nie usunie informacji kto dzwoni/pisze wyświetlanej na opasce.

Może Ciebie równiez zainteresować:

5 komentarzy

  1. Na iphonie google play ciekawe.

    U mnie działa, korzystam od listopada 17′ tak jak opaska przyszła. Jeżeli u kogoś nie działa znaczy się instrukcja jest za trudna. Na szczęście można wyszukać instrukcji video na yt. Zrobiłem na trzech opaskach na każdej działa bez problemu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: