Nowości w Pandex i sprawdziłem jak przebiegają wypłaty.

pandex

Pandex wprowadził do swojej oferty dwa nowe plany. Zyski bardzo duże, ryzyko jeszcze większe.

Na wstępie zacznę od tego co powtarzam za każdym razem. Inwestowanie w Pandex jest ryzykowne, w każdym momencie może zniknąć razem z naszymi pieniędzmi. Zapraszam do zapoznania się z moimi innymi wpisami dotyczącymi Pandexa, dokładnie opisałem na czym polega. Jeżeli ktoś jest świadomy ryzyka i chce zainwestować zapraszam do dalszej części wpisu gdzie opisuje nowe plany oraz przedstawię moją “lokatę” za $1030 po kilkunastu dniach.

Moja “lokata” za $1030

Jak widać na zdjęciu poniżej, moja inwestycja przebiega zgodnie z planem. Każdego dnia roboczego otrzymuje niecałe $16.  W weekendy Pandex nie nalicza zysków. Postanowiłem  sprawdzić jak sprawnie przebiegają wypłaty. Pierwsza wypłata w ETH, od czasu zlecenia do pojawienia się środków na giełdzie Binance trwało około 6h. Z drugą wypłatą w LTC  było gorzej zleciłem ją w sobotę i została przeprowadzona dopiero w poniedziałek rano. Do końca inwestycji zostało 29dni po których Pandex zwróci mi kapitał $1030. 

pandex

Zdjęcie prezentujące wypłaty:

pandex withdraw

Czas na dwie nowości od Pandex, o których było mówione na konferencji w Dubaju

Pandex dwiema nowościami zmienił trochę zasady gry. Dotychczas oferował zwrot kapitału w relatywnie krótkim czasie, dwie nowe oferty są całkowicie odwrotne. Kapitał otrzymujemy po 365 lub 180 dniach. Nie możemy również wypłacać w tym czasie pieniędzy z codziennych naliczeń. Pieniądze wpłacone na rozpoczęcie inwestycji oraz codzienne zyski zostają zamrożone do końca inwestycji.

Pierwszy nowy plan na pewno nie jest dla mnie, inwestycja rozpoczyna się od kwoty 1 bitcoina i trwa aż 365 dni. W tym czasie w każdy dzień roboczy będziemy otrzymywać 2% zysku, a po 365 dniach otrzymamy 1 BTC wpłaconego oraz ponad 5x tyle zysku. Informacja na stronie pokazuje, że już 1429 osoby skorzystały z tej oferty, ciekawe czy ta informacja jest zgodna z prawdą.

pandex btc

Druga, zdecydowanie bardziej przystępna dla mnie ofertą jest PXGLOBAL. Nie musimy już wpłacać aż 1 BTC, inwestycje można rozpocząć od $100. Jeżeli wpłacimy taką sumę to po 180dniach otrzymamy $491.68. Można przyjąć, że wpłacony kapitał mnożymy razy pięć. Niestety tak jak pisałem, w tym planie cały kapitał początkowy + codzienne naliczenia są zamrożone do końca inwestycji,  również pracują na zysk i nie możemy ich wypłacić. Według infromacji Pandexa z tego planu skorzystało o wiele więcej osób bo aż 5844.

pandex pxglobal

Pierwszy plan odrzucam na 100%, nigdy w niego nie zainwestuje. W drugi cóż, nie wiem. Jak skończy się moja inwestycja za 1030$ i zostanie zwrócony kapitał to część może zainwestuje właśnie w PXGLOBAL, czas pokaże. Chciałbym żeby Pandex był jeszcze długo na rynku. W starych planach zyski z naliczeń codziennych możemy wypłacać zawsze gdy kwota przekroczy $25.

Może Ciebie równiez zainteresować:

7 komentarzy

  1. szkoda, że tematyka strony się zmienia może lepiej byłoby to rozdzielić ? zrobić drugą stronę typu pokoleniebitcoin.pl czy coś w tym stylu

    1. Nie będę wprowadzał drugiej strony, jedynie zmienie że zakładka Xiaomi w menu będzie przenosiła do wszystkich kategorii o Xiaomi.

  2. Pandex nie płaci od piątku i już raczej płacić nie będzie, za większość uznawany już jako SCAM

  3. Dlaczego w arkuszu kalkulacyjnym masz informacje o wypłacie całości inwestycji 20 lutego, jeśli Pandex nie płaci od 16 lutego? Uważam że jeśli opisujesz tego typu inwestycje, to było by fair wobec czytelników, gdybyś ich poinformował o obecnych problemach a nie pisał że całość zostało wypłacone. Pieniądze w Pandexie są zamrożone w chwili obecnej, wątpię żebyśmy je odzyskali i raczej należało by o tym poinformować innych, szczególnie jeśli ktoś, chciałby wejść w to teraz i nie miał szansy z tego wyciągnąć żadnych $.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: