Now Reading
Była deska sedesowa, czas na nowy hit od Xiaomi!

nowy hit od Xiaomi

Anti-bacterial Bamboo Tissue, czyli antybakteryjna bambusowa papierowa chusteczka. Kto z Was miał bambusowe chusteczki do nosa? No właśnie nikt! Dzięki Xiaomi nasz świat zmieni się na lepszy.

Xiaomi oferuje na prawdę wszystkie rodzaje produktów, najnowsze dzieło firmy Wuro jest tego dobrym przykładem. Bambusowe chusteczki antybakteryjne firmy Wuro są produkowane przez Hunan ChengManufacturing Co. Ltd. Wiem nic Wam to nie mówi, mi także,  ale skoro się tym chwalą to wychodzę z założenia że to dobrze.  Wykonane są z czystego bambusa gotowanego pod wysokim ciśnieniem w temperaturze 150 stopni. Cały proces produkcji jest certyfikowany zgodnie z AP (standardem żywnościowym) i EOS (ekologiczny) i zatwierdzony przez FDA. Powoduje to, że te chusteczki antybakteryjne mogą być również stosowane w sektorze spożywczym, pakowanie żywności, ponieważ jest to produkt zatwierdzony przez FDA.

Anti-bacterial Bamboo Tissue

Ponadto, przeprowadzone przez Provincial Center of Guangdong analizy mikrobiologiczne wykazały, że chusteczki Wuro mają współczynnik usuwania bakterii 98,78% w stosunku do Staphylococcus aureus. Podobne do „Amerykańscy naukowcy odkryli…” publikowane w gazecie Men’s Health.

See Also
myszka MIIIW 3

Bambusowe chusteczki antybakteryjne Wuro

Ile kosztuje to cudo?

Bambusowe chusteczki antybakteryjne Wuro są sprzedawane w pudełkach zawierających 20 paczek po 460 chusteczek w każdej, w cenie 79 juanów czyli ~12 $. Nie musicie jednak jeszcze rozbijać świnek, póki co żaden sklep nie oferuje wysyłki do Polski.

Scroll To Top