Gamingowy smartfon Xiaomi Black Shark wejdzie na inne rynki

Niedawno miała miejsce prezentacja drugiej generacji gamingowego smartfona Xiaomi o nazwie Black Shark Helo. Zagorzali gracze niezbyt entuzjastycznie przyjeli nowy model, liczyli na więcej nowości. Nietrudno się z nimi nie zgodzić, pierwsza generacja miała premiera zaledwie 7 miesięcy temu. Procesor pozostał ten sam, najmocniejszy w tym momencie procesor od Qualcomm czyli Snapdragon 845.

Jeżeli mieszkasz w Europie i chciałeś kupić gamingowego potwora od Xiaomi to mam do Ciebie dobrą wiadomość, będziesz mógł go kupić oficjalnie w Europie.

Gamingowy smartfon Xiaomi Black Shark wejdzie na inne rynki

Gamingowy smartfon Xiaomi Black Shark wejdzie na inne rynki

Xiaomi Black Shark ma zadebiutować w Europie 9 listopada, czyli już za 3 dni! Otwarta została specjalna, globalna wersja strony internetowej BlackShark na której możesz zostawić swój adres e-mail i będziesz informowany o nowościach.

Nigdy nie słyszałeś o tym smartfonie? Xiaomi Black Shark to urządzenie które przez 4 miesiące prowadziło w rankingu Antutu, był to najbardziej wydajny smartfon z systemem Android na rynku. Mimo, że został zaprezentowany prawie pół roku temu to nadal znajduje się w TOP 10. Wszystko dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia. Ekran ma przekątną 5,99 cala w Full HD+ o proporcjach 18:9. Klienci mają do wyboru 6 lub 8 GB pamięci RAM. Jeżeli chodzi o miejsce na dane to do wyboru są wersje 64, 128 lub 256 GB. Całość zasilana jest przez akumulator o pojemności 4000 mAh.

Zastanawiasz się nad prezentem pod choinkę dla maniaka wirtualnej rozrywki? Xiaomi Blach Shark to ciekawa opcja.

Gamingowy smartfon Xiaomi Black Shark wchodzi na inne rynki

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl