Grzejnik elektryczny Xiaomi Smartmi Electric Heater

Na platformie finansowania Xiaomi pojawił się nowym produkt i jest nim elektryczny grzejnik który możesz kontrolować za pomocą smartfona. Produkt zebrał już 665% w kampanii  potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało 12 dni.

Xiaomi Zhimi Smart Electric Heater

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smartmi Electric Heater

Grzejnik produkowany jest przez firmę Beijing Zhimi Electronic Technology Co. Sprawdzi się do nagrzewania pomieszczeń od 10 do 20 metrów kwadratowych, moc urządzenia to 1600W. Urządzenie cechuje się jednostajnym wzrostem temperatury i nie emituje hałasu ponieważ producent zrezygnował z wentylator. Nowy grzejnik pobiera zimne powietrze z dołu, ogrzewa grzałką i wypuszcza górą. Optymalną temperaturę można ustawić na dotykowym panelu wbudowanym w grzejnik lub za pomocą smartfona. Dostępna regulacja temperatury to od 16 °C do 32 °C.

Xiaomi Zhimi Smart Electric Heater

Reklama

Xiaomi Zhimi Smart Electric Heater posiada Wi-Fi, dzięki czemu można połączyć go do aplikacji Mi Home i sterować z dowolnego miejsca na świecie lub utworzyć sceny z innym sprzętem Xiaomi. Wbudowany ekran z boku urządzenia ma trzy poziomy jasności, można również całkowicie wyłączyć podświetlenie jeżeli będzie przeszkadzało w nocy.

Xiaomi Zhimi Smart Electric Heater

Grzejnik ma szereg zabezpieczeń, główne to termostat który wyłączy grzałkę gdy osiągnie zbyt wysoką temperaturę. Drugie to żyroskop również wyłączy grzałkę gdy grzejnik przechyli się powyżej 45 stopni.

Xiaomi Zhimi Smart Electric Heater został wyceniony na terenie Chin na kwotę 399 juanów, $58. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 15 grudnia.

Advertisements