Now Reading
Klasyczny, kwarcowy zegarek Xiaomi.

kwarcowy zegarek Xiaomi

Mamy 2017 rok, Apple szczyci się  że święci prym w kwestii zegarków, a co robi Xiaomi? Prezentuje klasyczny kwarcowy zegarek, pozbawiony funkcji „smart”.

Kwarcowy zegarek Xiaomi został nazwany I8. Jest wykonany jak na Xiaomi przystało w bardzo minimalistyczny sposób, na tarczy znajduje się tylko logo, napis I8. Dostępny jest w dwóch kolorach, perłowa biel i sky black, „czarne niebo”?

xiaomi i8

Zegarek jest bardzo cienki, ma tylko 6,2mm grubości. Za mechanizm kwarcowy umieszczony w środku odpowiada firma Citizen. Górna część wykonana jest ze szkła szafirowego, więc nie powinno być problemu z rysami.

Zegarek fabrycznie posiada opaskę o metalowym oplocie. Zamiana pasków jest błyskawiczna dzięki zastosowaniu „push-pull” wystarczy przesunąć „dzyndzel” który przemieszcza w bok teleskop i pasek już odczepiony. I8 jest wodoodporny do 50M, a bateria ma wystarczyć na 5 lat.

See Also
Xiaomi Mijia Fan 1X

233104rmuqmrggpe10pmmf

Kwarcowy zegarek Xiaomi? Nie na to liczylem..

..widząc zdjęcia z krzaczastym opisem sądziłem, że to nie będzie zwykły zegarek. Miałem nadzieję, że Xiaomi zaproponuje coś bardziej eleganckiego, lecz z krokomierzem i monitorowaniem snu. Taki zegarek jaki posiada w swojej ofercie Withings. Niestety nic takiego nie dostaliśmy, czy jest jeszcze miejsce na rynku tradycyjnych zegarków dla takiej firmy jak Xiaomi? Według mnie nie.

Gdyby jednak ktoś z Was był zainteresowany, zegarek kosztuje na terenie Chin 399 juanów, czyli ok. ~ 60 $.

Scroll To Top