Klawiatura dla graczy od Xiaomi, dopełnienie całości

Xiaomi w ostatnim czasie bardzo angażuje się w świat wirtualnego sportu, branże e-sportu. Posiadam już słuchawki dla graczy od Xiaomi i sprawdzają się bardzo dobrze podczas mojej amatorskiej grze w PUBG. W ofercie Azjatyckiego giganta znajduję się również myszka dla graczy, a parę dni temu odświeżony został gamingowy laptop z sześciordzeniowymi procesorami Intela ósmej generacji. W celu dopełnienia całości zaprezentowana została klawiatura dla graczy. Mam nadzieję, że zobaczę kiedyś na turnieju mojej ulubionej gry e-sportowej Starcrafta 2 osobę sponsorowaną przez Xiaomi.

Klawiatura dla graczy od Xiaomi

Klawiatura dla graczy od Xiaomi

Klawiatura dla graczy od Xiaomi została wykonana z aluminium. Posiada minimalistyczny wygląd, nie posiada żadnych dziwnych wytłoczeń i kolorów które często zdarzają się przy produktach stricte dla graczy. Zastosowany układ klawiszy to standardowe QWERTY, zawiera 104 podświetlane klawisze diodami RGB. Przy użyciu dedykowanej aplikacji można zmienić kolor podświetlenie wedle własnych upodobań, pelta barw jest bardzo duża. Zawiera do wyboru 16 milionów kolorów.

Klawiatura dla graczy od Xiaomi

Klawisze wykonane zostały z tworzyw PBT i PC dostarczone przez TTC. W celu zapewnienia stabilności przesyłanego sygnału klawiatura występuje tylko w wersji przewodowej. Na końcu którego znajduje się wtyczka USB typu C.

Klawiatura dla graczy od Xiaomi

W klawiaturach gamingowych bardzo ważny jest czas reakcji, dlatego klawiatura posiada 32-bitowy procesor Sonix ARM. Pozwala na użycie 32 klawiszy jednocześnie.

Klawiatura dla graczy od Xiaomi

Klawiatura dla graczy od Xiaomi została wyceniona na 229 juanów, $33. Klawiatury dla graczy od innych firm zazwyczaj są dużo droższe, dlatego cena Chińskiego giganta jest bardzo atrakcyjna.

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl