Now Reading
LYU Light Travel Micro – Xiaomi prezentuje wymierający produkt

Torba na aparat fotograficzny

Aparaty cyfrowe powoli odchodzą do lamusa, nie ma wątpliwości. Niedługo zostaną tylko modele z wyższej półki, dla profesjonalistów. Topowe smartfony posiadają aparaty które robią piękne zdjęcia, w zupełności wystarczą 97% osób na świecie. Nie ma problemu aby zdjęcia zrobione smartfonem wydrukować lub przesłać na telewizor i pokazać znajomym. A propo druku i zdjęć, zamówiłem przenośną drukarkę Xiaomi, czekam aż przyjdzie. Mimo tak zanikającego trendu Xiaomi postanowił wypuścić na rynek torbę na aparat fotograficzny o nazwie LYU Light Travel Micro

LYU Light Travel Micro

LYU Light Travel Micro

See Also
Circle Joy 1

Głównym zadanie torby fotograficznej jest wygodny oraz bezpieczny transport. Produkt Xiaomi został wykonany z połączenia włóknistego materiału i tkaniny. Bez problemy wytrzyma codzienne opady deszczu, odporna jest na zachlapania. Można nieść w ręce lub zawiesić na ramieniu dzięki specjalnemu paskowi.  Wewnątrz znajduje się pianka o grubości 10mm która amortyzuje wstrząsy, zapewnia również ochronę przed ściskaniem. Po bokach znajdują się dwie małe kieszenie, które posiadają zamki błyskawiczne. Idealne schowki na ładowarkę do akumulatorów. Na tylnej ścianie znajduje się specjalna ukryta kieszonka. Miejsce do którego może schować kartę płatniczą, dowód osobisty czy portel.

LYU Light Travel Micro sprzedawana jest w cenie 239 juanów, $37.  Dostępna jest w trzech kolorach: żółty, ciemnym niebieskim i o kolorze zgniłej zieleni? wojskowej zieleni? Jedno jest pewne, jest to produkt którego na pewno nie kupię. 

Scroll To Top