Now Reading
MADV Mini Panoramic Camera, nowy gadżet dla smartfona.

Wczoraj Xiaomi na platformie crowfundingowej zaprezentowało nowy produkt, kamerę panoramiczną 360 stopni  dołączaną do smartfona przez port USB-C. MADV Mini Panoramic Camera wyposażona jest w dwie kamery 13-megapikselowe.

MADV Mini Panoramic Camera

MADV Mini Panoramic Camera = wysoka rozdzielczość zdjęć

Kamera panoramiczna wyposażona jest w dwie 13-megapikselowe kamery i podwójny obiektyw szerokokątny o kącie widzenia 210 °. Panoramiczne zdjęcia wykonywane są w wysokiej rozdzielczości  5K (5276 x 2688) w formacie JPEG, a filmy w rozdzielczości 1920 x 960 przy 30 klatkach na sekundę. Posiada panoramiczną elektroniczną stabilizację obrazu. Do dyspozycji są również różne tryby fotografowania, takie jak np. popularne rybie oko. Urządzeniem zarządzamy w aplikacji Madv Mini. Można wyświetlać i edytować zdjęcia panoramiczne i filmy wideo, a także udostępniać na różne sposoby (SMS, Facebook, Twitter) jednym kliknięciem obraz życia w 360 stopniach, który widzimy dookoła. Integracja z Youtube pozwoli udostępniać panoramiczny obraz na żywo komukolwiek, może nowy trend dla live vloggerów?

MADV Mini Panoramic Camera

Urządzenie jest plug and play, tzn wystarczy podpiąć do smartfona i już działa. Dużym plusem kamery są bardzo kompaktowe rozmiary, jest wielkości tarczy zegarka i bardzo niska waga, niecałe 24g.

See Also
Masażer Yunmai

Kamera panoramiczna 360 stopni dla każdego

MADV Mini Panoramic Camera została wyceniona na 399 juanów, około $61. Cena jest atrakcyjna, konkurencyjne produkty kosztują 2x więcej. Pozostaje mi czekać, aż trafi na rynek.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem śledź stronę z promocjami deals.pokoleniesmart.pl, często w przedsprzedaży są kupony rabatowe na nowe produkty.

Scroll To Top