Now Reading
Nowa waga Xiaomi za niecałe 60zł, czyli Yunmao Good Light Mini 2
yunmao Good Light Mini 2
Xiaomi zaprezentował niedawno swój najnowszy produkt z kategorii Smart. Mianowicie nową inpteligentą wagę Yunmao Good Light Mini 2, która jest czymś więcej niż zwykłą wagą.

Yunmao Good Light Mini 2 pozwala monitorować wiele danych dotyczacych Twojego ciala, takie jak wskaźnik masy ciała (BMI), ocenę ciała, tkankę tłuszczową,  mięśnie, masa kostna, poziom tłuszczu trzewnego, stopień przemiany materii i poziom wody. Opiera się na specjalnym chipie BIA, który wykorzystuje impedancję elektryczną o wielu częstotliwościach AC do pomiaru tkanek biologicznych, co daje dokładniejsze odczyty niż inne pomiary BMI.
Xiaomi zaprojektował wagę w niemal kwadratowym kształcie z zaokrąglonymi krawędziami, jest w białym kolorze. Wykonana ze szkła hartowanego zapewniającego maksymalną trwałość i jest antypoślizgowa. Posiada wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED, do wyświetlania pomiarów. Inteligentna waga zasilana jest protokołem Bluetooth 4.0, wyłącza się automatycznie, gdy nie jest używana. Jest zasilana trzema bateriami AA, „paluszkami”. Xiaomi deklaruję, że  baterie wytrzymają około roku czasu.

Kontrola Yunmao Good Light Mini 2 jest prosta. Wszystko czego potrzebujesz to mieć Mi App miejsce przeznaczenia do kontroli większości inteligentnych produktów Xiaomi. Korzystając z aplikacji, możesz śledzić wszystkie dane dostarczane przez Yunmao Good Light Mini 2, oglądać na wykresie jak zmieniała się nasza waga na przestrzeni czasu.

Cena czyni cuda..

Yunmao Good Light Mini 2 jest wyceniana na 89 juanów (13 dolarów) i jest już dostępne do finansowania za pośrednictwem platformy Crowdfunding Mi. Wysyłka od 11 maja na terenie Chin.

Scroll To Top