Now Reading
Nowy czujnik do systemu Smart Home Xiaomi, sprawdź Aqara Smart Motion Sensor

Marka Aqara wprowadziła do sprzedaży nowy czujnik do drzwi, okien, szuflad, obrazów, wszelakich rzeczy które chcesz zabezpieczyć. W razie próby przeniesienia rzeczy, przechylenia, wibracji do centralki zostanie przesłana informacja o konieczności uruchomienia sceny alarm. Zależnie od naszej konfiguracji, centralka inteligentnego domu od Xiaomi może zacząć świecić, włączyć syrenę, uruchomić inne urządzenia i wysłać powiadomienie na smartfona o zagrożeniu.

Aqara Smart Motion Sensor

Nowy czujnik posiada bardzo kompaktowe rozmiary 36 mm x 36 mm x 9 mm, jest w kształcie kwadratu z zaokrąglonymi brzegami. Obudowa została wykonana z plastiku ABS, aby wytrzymać upadek na podłogę. Tak samo jak wszystkie inne czujniki, nowy również posiada dołączona taśmę dwustronną.  Czujnik można przykleić do dowolnej powierzchni i jeżeli go uzbroimy (włączymy) to w razie wykrycia zagrożenia rozpocznie się procedura alarmowa, o której wspominałem wyżej. Zasilany jest bateria CR2032, koszt w Polsce około 4 zł.

Aqara Smart Motion Sensor International Edition

Nowy inteligentny czujnik ruchu Aqara został wyceniony na terenie Chin na kwotę 79 juanów, $12. Jeżeli jesteś zainteresowany to jest już dostępny do kupienia w sklepie Gearbest.com. Nowy czujnik na pewno będzie kompatybilny z nową bramą Aqara, która będzie posiadała wsparcie do inteligentnego domu od Apple, HomeKit! Premiera nowej bramy, centralki wkrótce. Gdy tylko poznam oficjalną datę lub znajdę link do kupienia na pewno napiszę o tym na stronie i Twitterze / Facebooku. Też bardzo czekam na ten produkt.

See Also


Aktualizacja

W sklepie Banggood jest dostępny taniej, lecz wysyłka dopiero za miesiąc.

Centralka jest już dostępna do kupieni, sprawdź ten wpis.

Scroll To Top