W swojej gamie produktów Xiaomi ma już kilka masażerów, jednak dotychczas żaden nie posiadał łączności z telefonem. Tym razem to uległo zmianie, poza tym nowy masażer otrzymał nagrodę IF Design Award 2017.

Swoim wyglądem nowy masażer Mooyee przypomina ciastka „makaroniki”, lub Oreo jak kto woli. Obudowa została wykonana z plastiku ABS i PC. Wymiar to 56 mm x 56 mm x 26 mm, a waży niespełna 47 gram. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Do wyboru są cztery pastelowe kolory. Fioletowy, turkusowy, szary i łososiowy.

Nowy masażer Mooyee

Urządzenie składa się z dwóch części „makaraonika” i elektrody którą należy przyłożyć do skóry. Maksymalne czas trwania jednej sesji wynosi 30 minut. Za czas pracy odpowiada bateria o pojemności 180 mAh, który pozwoli na 240 minut używania masażera. Ładowanie odbywa się za pomocą portu Micro USB, ładowanie do pełna trwa dwie godziny.  Masażer wydziela impulsty które stymulują pracą mieśni.

Nowy masażer Mooyee

Posiada 18 trybów masażu i 15 poziomów intensywności, możemy zmieniać za pośrednictwem aplikacji mobilnej.  Mooyee łączy się z telefonem za pośrednictwem bluetooth. Wybór trybu to nie jedyna opcja jaką oferuje aplikacja mobilna, posiada również wbudowaną muzykę, aby relaksu nie tylko doświadczyły mięśnie ale i całe ciało.

Masażer Mooyee został wyceniony na terenie Chin na 249 juanów, $38.

Nowy masażer Mooyee