Now Reading
Nowy plakat Xiaomi Mi 8 Youth Edition nawiązuje do iPhona Xs

Kilka dni temu Apple zaprezentowało swoje trzy najnowsze iPhony: iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone XR. Czy iPhone XS i jego większy odpowiednik to najlepsze smartfony jakie dotychczas stworzyła firma z Cupertino? Tak i zapewne będą się świetnie sprzedawać. Marketingowcy Apple radzą sobie najlepiej na świecie. Moim zdaniem sprzedawanie smartfona za ponad 7 tysięcy złotych z przewodowymi słuchawkami i wolną ładowarką to kpina z fanów marki.

Nowy plakat Xiaomi Mi 8 Youth Edition nawiązuje do iPhona Xs

Nowy plakat Xiaomi Mi 8 Youth Edition nawiązuje do iPhona Xs

Za 3 dni Xiaomi zaprezentuje nowy model flagowca Mi 8 Youth Edition. Tymczasem do sieci trafiła nowa grafika zapraszająca na event w Chengdu podczas którego zaprezentowany zostanie owy smartfon.

Na grafice znajduje się wymowny zwrot „Cześć, złoty” a pod nim grafika nowego Mi 8 i iPhona. Nowy model to Mi 8 Youth Edition i na pewno nie będzie w stanie konkurować z produktem Apple parametrami technicznymi i możliwościami, będzie to budżetowa wersja Mi 8. Nowy smartfon ma zdobyć rynek dzięki niskiej cenie +- $290 i bardzo dobrej jakości wykonania. Jak widać na grafice będzie bardzo podobny do iPhona i również dostępna będzie wersja złota.

See Also
MIUI aktualizacja

Mi 8 Youth Edition zostanie zaprezentowany 19 września, a do sprzedaży ma trafić 25 wrześni

Nowy plakat Xiaomi Mi 8 Youth Edition nawiązuje do iPhona Xs Nowy plakat Xiaomi Mi 8 Youth Edition nawiązuje do iPhona Xs Nowy plakat Xiaomi Mi 8 Youth Edition nawiązuje do iPhona Xs

Scroll To Top