Now Reading
Nowy rower spinningowy od Xiaomi o nazwie Yesoul

Wczoraj Xiaomi dodało do platformy crowdfundingowej nowy rower spinningowy który zostanie wyprodukowany przez Shanghai Juice Health Techonology Co., Ltd. Jest to połączenie tradycyjnego rowerka treningowego i nowoczesnej technologii, czyli to co lubię najbardziej. Produkt zdobył uznanie fanów ponieważ zebrał już 798% potrzebnej kwoty na platformie finansowania.

Nowy rower spinningowy od Xiaomi o nazwie Yesoul

Nowy rower Yesoul posiada duży ekran o przekątnej 10,1 cala z rozdzielczością 1280P. Ekran dotykowy jest odporny na pot. Mózgiem jest procesor o taktowaniu 1,3 GHz. Systemem operacyjny to Android, niestety w starej wersji 6.0. Rower synchronizuje dane treningowy ze smartfonem za pomocą wbudowanego Wi-FI. Wymiary rowera to 1010 mm długości, 510 mm szerokości i 116t5 mm wysokości, a jego waga wynosi 32 kg. Maksymalna waga osoby ćwiczącej może wynosić 100 kg.

Nowy rower spinningowy od Xiaomi o nazwie Yesoul

Ekran prezentuje w czasie rzeczywistym dane z naszego treningu. Aby jak najbardziej zmotywować nas do wysiłku rower zawiera wirtualnego trenera, który dobierze parametry treningu wedle naszego zaawansowania i kondycji. Na bieżąco monitorowana jest intensywność ruchu i tętno aby trening był jak najbardziej optymalny. Rower spinningowy generuje opór za pomocą magnesów, czyli odbywa się to bez tarcia i bez dźwięku który mógłby przeszkadzać innym domownikom.

See Also

Nowy rower spinningowy od Xiaomi o nazwie YesoulNowy rower spinningowy od Xiaomi został wyceniony na terenie Chin na kwotę 1499 juanów, $218. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 27 października.

Scroll To Top