Inteligentne zamki stają się coraz bardziej popularne. Wiodące firmy zajmujące się tworzenie drzwi antywłamaniowych mają swoje smart modele. Xiaomi w kwestii nie zostało w tyle, posiada już kilka w swojej ofercie. Wczoraj dołączył do nich kolejny, Smart Security Xiaomi Jushu. Dzięki niemu możesz otworzyć drzwi za pomocą kodu, odcisku palca lub smartfona. Możesz zdalnie, przy użyciu smartfona wygenerować tymczasowy kod i przyznać komuś jednorazowy dostęp.

Inteligentny zamek do drzwi Smart Security Xiaomi Jushu

Inteligentny zamek do drzwi Smart Security Xiaomi Jushu

Inteligentny zamek od Xiaomi ma kształt tradycyjnego zamka na klucz, dzięki czemu można zamontować w miejsce starego. Dostępny jest tylko w kolorze srebrno-czarnym. Wymiary to 340 mm x 75 mm x 26 mm, waży  2 kg. Posiada możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, kodu lub smartfona, lecz tylko z niewielkiej odległości.

Inteligentny zamek do drzwi Smart Security Xiaomi Jushu

Za pomocą aplikacji na telefon można ustawić kod stały lub zdalnie przesłać tylko tymczasowy kod, np dla fachowca lub bardziej prawdopodobne, dla teściowej.  Za pomocą telefonu można również sprawdzić kiedy drzwi było otwierane i skontrolować w jakiej pozycji zamek się teraz znajduje.

Inteligent zamek do drzwi Smart Security Xiaomi Jushu

Urządzenie zawiera w zestawie baterię która wystarczy na 18 miesięcy pracy, przy założeniu że drzwi będą otwierane 10x dziennie.

Inteligentny zamek do drzwi Smart Security Xiaomi Jushu dostępny jest w sklepie Geekbuying.com za kwotę $313.99, dodatkowo z kuponem ITQIZQZX możesz obniżyć cenę do $295.99. Razem z zamkiem otrzymasz centralkę inteligentnego domu aby powiązać zamek z innymi urządzeniami Mijia.

Inteligentny zamek do drzwi Smart Security Xiaomi Jushu

Jeżeli szukasz więcej promocji znajdziesz je na Deals.PokolenieSmart.pl