Now Reading
Oficjalna aplikacja Mi Fit w wersji beta posiada już język polski dla Mi Banda 3

Opaska Xiaomi Mi Band 3 została zaprezentowana ponad dwa miesiące temu. Przez pierwsze miesiące opaska sprzedawana była tylko w wersji chińskiej, niedawno rozpoczęła się sprzedaż wersji międzynarodowej. Opaski Mi Band to najbardziej popularne urządzenie tego typu na świecie, posiada duże grono fanów którzy aktywnie działają i starają się ulepszać produkt. Zaledwie po paru dniach od rozpoczęcia sprzedaży do sieci trafiła zmodyfikowana wersja aplikacji Mi Fit, dzięki czemu wgrywała się aktualizacja która zmieniana język na polski. Wiązało się to z pewny problemami i błędami, na przykład z wyświetlaniem pogody. Raz działało, raz nie. Teraz wszystko powinno być dobrze.

Oficjalna aplikacja Mi Fit

Oficjalna aplikacja Mi Fit w wersji beta posiada język polski dla Mi Banda 3

Deweloperzy Xiaomi w nowej becie aplikacji Mi Fit 3.4.6.8 wprowadzili język polski! Koniec z zmienionymi aplikacjami osób trzecich. Póki co .apk możesz pobrać z linku poniżej, gdy faza beta się zakończy to aplikacja oficjalnie trafi do Sklepu Play.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o opasce Xiaomi Mi Band 3 możesz przeczytać moją recenzję, w skrócie jest to bardzo dobra ewolucja poprzedniego modelu. Lecz w ostatnich dniach wydarzyło się coś jeszcze…

Mi Band 3 z kolorowym wyświetlaczem?

Xiaomi Mijia Hey

See Also

Parę dni temu Chiński gigant zupełnie zaskoczył wszystkich i zaprezentował łudząco podobne urządzenia do Mi Band 3, lecz wyposażone w kolorowy wyświetlacz. Mowa o Xiaomi Mijia Hey, opaska podbiła platformę finansowania i w zaledwie parę godzin sprzedała się w liczbie 10 000 egzemplarzy. Co będzie hitem w nowej opasce? Sterowanie innymi urządzeniami  z aplikacji Mi Home! Minus? Na 90% nie łączy się z aplikacją Mi Fit, tylko z Mi Home.

Opaskę Mi Band 3 możesz kupić tutaj.
Opaskę Mi Band 3 w wersji międzynarodowej tutaj, dodatkowo kod rabatowy SD8C7KTH1T obniży cenę o kilka $.
Opaska Xiaomi Mijia Hey tutaj, jest również kupon CA%PV704 który obniży cenę o kilka $.

Ilość kuponów jest ograniczona i w każdym momencie dostępna pula może wygasnąć. Więcej promocji znajdziesz na stronie Deals.PokolenieSmart.pl. Za informację o nowej wersji Mi Fita dziękuje @martig_pl.

Scroll To Top