Okulary które zapewniają oczom chwilę relaksu

Xiaomi ma w swojej ofercie wiele produktów dbających o wzrok swoich fanów. Od wczoraj do listy należy dopisać nowe, specjalne okulary. Za pomocą ciepła pomagają oczom się zrelaksować.

Okulary które zapewniają oczom chwilę relaksu

Okulary które zapewniają oczom chwilę relaksu

Wymiary to 690 mm x 78 mm x 45mm, zapinane są na głowie za pomocą rzepy. Regulacja wynosi 10 centymetrów, aby pasowały zarówno kobietom i mężczyznom. Okulary wyposażone są w najnowszą technologię, która zapewni idealny odpoczynek dla oczu, dzięki systemowi, który daje ciepło i ogrzewa oczy.  Okulary wykonane są materiałów i elementów wysokiej jakości. W razie ubrudzenia materiału, okulary można delikatnie szorować miękką szczotką. Okulary ładuje się za pośrednictwem portu USB-C. Jedno ładowanie wystarczy na kilka relaksacyjnych sesji. Jeżeli bateria będzie rozładowana nie ma problemu, można używać i równocześnie ładować. Nie musimy obawiać się, że zaśniemy z włączonym urządzeniem na oczach. Okulary posiadają wbudowany timer i automatycznie przestaną grzać po 30 minutach. Dostępne są w trzech kolorach szarym, niebieskim i czarnym.

Okulary które zapewniają oczom chwilę relaksu

Okulary kosztują 79 juanów, $12.  Razem z okularami w zestawie jest etui, abyśmy mogli mieć je zawsze przy sobie i przewód do ładowania. W ciągu najbliższych dni powinny pojawić się z sklepach oferujących import do europy.