Now Reading
Oldschoolowe buty sportowe od U’Revo za jedyne 299 juanów

U’Revo to jedna z wielu nowych firm które weszły w ekosystem Xiaomi. Na platformę finansowania trafił ich nowy produkt, buty sportowe.

Oldschoolowe buty sportowe od U’Revo

Oldschoolowe buty sportowe od U'Revo

Buty wykonane są z gumowych materiałów EVA, który charakteryzuje się łatwością prania. W celu zwiększenia odporności produktu zastosowano tworzywa sztuczne o dużej wytrzymałości. W tworzeniu butów swój udział miał Jeff Henderson, który pracował również przy lanserskich butach Yeezy.

Oldschoolowe buty sportowe od U'Revo

Nowe buty U’Revo posiadają sportowy wygląd, Xiaomi zaleca aby stosować je do ćwiczeń bardziej gimnastycznych niż do biegania. Dla biegaczy Chiński gigant posiada inne produkty, z lepszą amortyzacją, np. Amazfit Antelope. W produkcie U’Revo postanowiono na bardzo dużą wytrzymałość, przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności.

Oldschoolowe buty sportowe od U'Revo

See Also
Oclean X

Tak samo jak inne produkty U’Revo, tak samo nowy buty są unisex, dostępne w kilku kolorach. Rozmiarówka jest trochę mniejsza niż w przypadku innych butów, zaczyna się na numerze 37, a kończy na 44.

Buty sportowe U’revo zostały wycenione na terenie Chin na 299 juanów, $43. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 14 września. Jest to jeden z nielicznych produktów Xiaomi który nie cieszy się dużą popularnością. Na platformie finansowania zebrał póki co 56% potrzebnej kwoty.

Scroll To Top