Przenośny odstraszacz komarów od Xiaomi – 25 dni działania

Dawno temu dotarł do mnie odstraszacz komarów od Xiaomi, lecz chyba działa za dobrze ponieważ nie ma u mnie komarów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, tylko że urządzenie znajduje się w pudełku i jest wyłączone. Xiaomi ma w swoim portfolio również inny model, produkt dedykowany dla wędrowców. Można przymocować do plecaka i ruszyć w drogę niczym włóczykij.

Przenośny odstraszacz komarów – 25 dni działania

Przenośny odstraszacz komarów

Urządzenie do zasilania wykorzystuje dwie baterię AA o napięciu 1.5V, które zasilają wentylator znajdujący się wewnątrz. Wentylator ma za zadanie „rozdmuchać” środek odstraszający, który jest bezwonny dla człowiek i nietoksyczny. Wymiary odstraszacza to 61 mm x 61 mm x 25 mm, a waży 25g.

W zestawie razem z urządzeniem znajdują się dwa wymienne wkłady, które starczą  w sumie na 50 dni. Każdy wystarczy na 200 godzin, przy założeniu że będziemy używać 8 godzin dziennie to wystarczy na 25 dni.

Przenośny odstraszacz komarów

Przenośny odstraszacz swoim wyglądem przypomina miniaturowy głośnik bluetooth. Do zestawu dołączona jest również smycz za pomocą której można przymocować cudeńko do plecaka. Poza smyczą są również dwa komplety baterii ( 4 sztuki) i jak wspomniałem wyżej, dwa wkłady.

Przenośny odstraszacz komarów jest do kupienia w sklepie Banggood.com. Ja swój egzemplarz już zamówiłem.

Przenośny odstraszacz komarów

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl