Now Reading
Ranking Antutu lipiec 2018, Oppo Find X wskoczył do top 3

Antutu opublikował najnowszy ranking 10 najbardziej wydanych smartfonów z systemem Android w miesiącu lipcu. Dane zostały zebrane w okresie od 1 do 31 lipca, aby bardziej urzeczywistnić wyniki, ustalony jest na podstawie średniej 1000 wyników danego modelu.

Ranking Antutu lipiec 2018

Ranking Antutu lipiec 2018

Na pierwszy miejscu bez zmian, wciąż króluje gamingowy smartfon od Xiaomi, Black Shark z wynikiem 292 977 punktów. Na drugie miejsce wskoczył nowy smartfon, Oppo Find X który osiągnął 286 589 punktów. Na trzecie miejsce z drugiego zepchnięty został smartfon Vivo Nex. Z podium pożegnał się „król androida” OnePlus 6, trafiając na czwarte miejsce.

Xiaomi-Black-Shark-gaming-phone

Następne pozycje prezentują się następująco Ѕmаrtіѕаn R1, Хіаоmі Мі 8, Хіаоmі Мі Міх 2Ѕ, Ѕаmѕung Gаlаху Ѕ9+, Samsung Galaxy Ѕ9 na ostatnim miejscu znajduje się produkt Ѕоnу, Хреrіа ХZ2. Japoński lider zdołał osiągnąć tylko 250 293 punkty, tracąc do lidera ponad 42 tysiące punktów. Xiaomi posiada najwięcej smartfonów w rankingu, aż trzy modele. W przyszłym miesiącu prawdopodobnie będzie czwarty, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition. Wszystko zależy od tego czy do użytkowników trafi wystarczająca liczba smartfonów aby można było wyliczyć średnią. W ranking nie ma ani jednego modelu innego chińskiego giganta, firmy Huawei.

Oppo Find X debiutuje w rankingu i trafił na drugie miejsce pod względem wydajności. Moim zdaniem zajmuje pierwsze miejsce jeżeli oceniamy wygląd urządzenia. Najładniejszy smartfon obecnie dostępny na rynku. Zastanawiacie się gdzie umiejscowiony jest obiektyw? Aparat wysuwany jest z wnętrza obudowy.

See Also

oppo find x

Smartfon nie jest dostępny oficjalnie w Polsce, lecz można bez problemu kupić w sklepie Gearbest. Wybierz wysyłkę Priority line, a unikniesz dodatkowych opłat przy odbiorze. Jeżeli szukasz smartfonów w dobrej cenie to rzuć okiem na Deals.PokolenieSmart.pl

Scroll To Top