Now Reading
Smart buty od Xiaomi przy współpracy z Intelem

Smart buty Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało kolejna wersje smart butów, tym razem z chipem Curie od Intela, o nazwie 90 Ultra Smart.

Buty zostały zaprojektowanie specjalnie dla początkujących biegaczy, zapewniają to co w butach do biegania jest najważniejsze, dobrą amortyzacje i stabilność. Zamontowana podeszwa jest antypoślizgowa, a cholewki zamontowane na czubki buta są „oddychające”.

Buty łączą się ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth. Nasza aktywność rejestrowana jest za pomocą żyroskopu i akcelerometru składającego się z 6 czujników osiowych. Buty „uczą się” naszych kroków i z czasem staja się coraz bardziej dokładne. Potrafią rozróżniać cztery rodzaje ruchu tj. bieganie, spacery, jazdę na rowerze oraz wchodzenie po schodach. Zapewnie myślicie jak będzie z bateria, przecież bateria to bolączka współczesnych gadżetów. Xiaomi zapewnie, że chip zastosowany w butach automatycznie przechodzi w tryb uśpienia w celu zmniejszenia zużycia energii i żywotność sięga aż 60 dni.

Buty będą dostępne w czterech wersjach kolorystycznych, dodatkowo Xiaomi zdecydowało się na specjalną niebieską edycje, która ma posiadać środek podeszwy wykonany z materiału luminescencyjnego który świeci.

90 ultra smart

See Also
Xiaomi Super Soco Speedy DU

90 ultra smart

90 ultra smart

Xiaomi wyceniło smart buty na 299 yuanów, około 43$. Póki co są w kampanii crowdfunding. Niedługo trafią do sprzedaży.

Scroll To Top