Now Reading
Sprawdź jak działa MiMoji na swoim smartfonie Xiaomi, nie musisz mieć Mi 8 EE

31 maja Xiaomi zaprezentowało swojego najnowszego flagowca Mi 8. Pokazany został w trzech wariantach: Mi 8, Mi 8 SE i Mi 8 Explorer Edition. Ostatnia wersja to najbardziej zaawansowany model. Odróżnia się od poprzedników transparentnym tyłem, który jednak nie okazał się tak idealny, więcej możesz przeczytać tutaj. Drugą funkcją która została zaimplementowana tylko w najdroższym modelu jest czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu, a nie jak u tańszych braci z tyłu.

Ostatnią przewagą Mi 8 EE względem innych modeli jest zaawansowana przednia kamera do selfie ze skanerem 3D. Xiaomi stworzyło przedni obiektyw na wzór zastosowanego przez Apple w iPhonie X. Firma z Cupertino dodała do iPhona animowane emotikony, które reagują na mimikę twarzy i to również zostało skopiowane przez Xiaomi i nosi nazwę MiMoji.

Sprawdź jak działa MiMoji na swoim smartfonie Xiaomi, nie musisz mieć Mi 8 EE

Dotychczas z tej funkcjonalności mogli cieszyć się tylko posiadacze Mi 8 Explorer Edition. Jednak Rosjanie stworzyli aplikację która pozwala na uruchomienie MiMoji na każdym smartfonie, a nie tylko Mi 8 Explorer Edition. Minus jest taki, że zwykły aparat do selfie nie odwzoruje takiej mimiki twarzy, jak jest w stanie to zrobić Mi 8 EE, jeżeli jednak jesteś ciekawy jak to działa, to możesz wreszcie się przekonać.

Sprawdź jak działa MiMoji

Za pomocą aplikacji można wybrać jedną z 12 postaci i  nagrywać filmy o długości do 5 sekund. Wybrana postać będzie śledziła Twoje ruchy, potrafi obrócić głowę, zamykać oczy, ruszać ustami. Stworzone nagrania możemy zapisać i udostępniać w sieciach społecznościowych.

Plik .apk z MiMoji możesz pobrać poniżej.

See Also

Minus? Aplikacja jest w języku rosyjskim, lecz jest na tyle prosta i intuicyjna, że nie ma najmniejszych problemów z obsługą. Miłej zabawy! ?

Scroll To Top