Now Reading
Telewizory Xiaomi w Indiach sprzedają się świetnie, kiedy w Europie?
Telewizory Xiaomi w Indiach sprzedają się świetnie

W pierwszym kwartale 2018 roku Xiaomi wprowadziło swoje telewizory na rynek indyjski. Jak pokazują wyniki sprzedaży był to doskonały krok. Jest to pierwszy kraj poza Chinach na którym sprzedawane są telewizory z logiem Mi.

Telewizory Xiaomi w Indiach sprzedają się świetnie

Telewizory Xiaomi w Indiach sprzedają się świetnie

Niedawno opublikowany został raport firmy IDC dotyczący pierwszego półrocza 2018 roku. W raporcie wskazano, że Xiaomi zadebiutowało na rynku indyjskim w pierwszych kwartale tego roku, a w drugim sprzedaż wzrosła trzykrotnie. Dzięki czemu telewizory z logiem Mi zdobyły pozycję lidera na rynku.

W pierwszym półroczu 2018 roku Xiaomi sprzedało pół miliona telewizorów w Indiach. Jest to absolutny rekord, nikt nie sprzedał takiej liczby w czasie 6 miesięcy od debiutu.

Xiaomi zadebiutowało w Indiach 14 lutego i zaprezentowało Mi Tv 4 o przekątnej ekranu 55 cali. Telewizor wyposażony jest w czterordzeniowy procesor i sterowanie głosowe za pomocą inteligentnego asystenta. Wszystko to za cenę 39 999 rupii, $540.  Z czasem oferta została rozszerzona i aktualnie oferowane jest ponad 5 modeli, dokładną ofertę można sprawdzić na stronie mi.com/in.

Xiaomi jest już numerem jeden w sprzedaży TV na dwóch rynkach: chińskim i indyjskim. W krajach gdzie prowadzą oficjalną sprzedaż to są na pozycji lidera. Teraz czas na Europę! Trzy tygodnie temu otrzymaliśmy pierwsze sygnały na temat ekspansji Xiaomi na rynek europejski. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko i ceny będą bardzo atrakcyjne.