Now Reading
Uleemark ultralekkie buty od Xiaomi

Uleemark ultralekkie buty od Xiaomi

Xiaomi prężnie działa w sektorze mody. Oferuje odzież, buty, plecaki, okulary, czapki. Kupiłem jeansy Xiaomi i nigdy jeszcze takich jeansów nie widziałem. Niby jeans, a w pasie rozciągały się jakby były na gumce. Dziwne, ale dla osób z większym brzuchem mogą być idealne. Dzisiaj Xiaomi wprowadziło do sprzedaży nowy produkt z sektora mody, ultralekkie buty firmy Uleemark.

Uleemark ultralekkie buty

Uleemark ultralekkie buty od Xiaomi

Firma Uleemark ma już jedne buty w swoim portfolio, stylem przypominają popularne trapki Converse. Dzisiaj zaprezentowane buty pozbawione są sznurowadeł, dzięki czemu pozwolą zaoszczędzić czas. Wykonane z lekkich, lecz wytrzymałych materiałów. Grubość tkaniny wynosi zaledwie 2mm. Podeszwa wykonana została z materiału Phylon,  który zapewnia dobrą elastyczność.

Dostępne są w dwóch kolorach: szarym i bordowym. Oba modele posiadają podeszwę w takim samym, białym kolorze. Najważniejsze cecha nowego produkt to komfort. Buty Uleemark dostępne są w rozmiarach od 36 do 44. Przeznaczone są zarówno dla kobiet i jak i mężczyzn. U mnie sprawdzą się idealnie do chodzenia po domu.

See Also

Uleemark ultralekkie buty od Xiaomi

Ultralekkie buty Uleemark dostępne są już do kupienia na terenie Chin w cenie 99 juanów, $15. Lada dzień powinny pojawić się w sklepach internetowych oferujących wysyłkę do Europy.

Scroll To Top