Wyposażenie sypialni od 8H Three, łóżko i stolik nocny.

Platforma finansowania Xiaomi skrywa w sobie wiele ciekawych produktów. Zdecydowana większość posiada jedną ważną cechę, jakość wykonania. Nowością na platformie jest zestaw do sypialni od 8H Tree w skład którego wchodzi łóżko i dwa stoliki nocne. Całość wykonana jest z litego drewna z lasów północnoamerykańskich. Produkt znalazł wielu fanów na platformie crowdfundingowej ponieważ zabrał już 1108% potrzebnej kwoty.

Wyposażenie sypialni od 8H Three, łózko i stoliki nocne.

Meble do sypialni dostępne są w dwóch kolorach ciemny orzech lub jasny orzech. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, określonej jako klasa A. Drewno poddawane jest karbonizacji. Wytrzyma nacisk 1000 kg, aby zapewnić jak największy komfort zagłówek został wygięty pod kątem 6°. Na górze znajduje się mała półka, idealnie sprawdzi się aby odłożyć książkę lub okulary. 

Wyposażenie sypialni od 8H Three
Wyposażenie sypialni od 8H Three

To co najbardziej mi się podoba to minimalistyczny styl. Wysokie nogi zapewnią odpowiednią przestrzeń do odkurzacza Xiaomi Roborock, bez problemu będzie mógł posprzątać. Montaż łóżka jest bardzo łatwy, nie potrzeba urządzeń. Części nakładane są na siebie i automatycznie się blokują.

Wyposażenie sypialni od 8H Three

Szafka nocna składa się z dwóch szuflad. Pierwsza, mniejsza ma wysokość 13 cm, druga na dole pomieści większe rzeczy ponieważ jej wysokość to 23,6 cm. Aby nie obudzić osoby śpiącej obok, szuflady posiadają system amortyzacji zamknięcia.

Wyposażenie sypialni od 8H Three

Wyposażenie sypialni od 8H Three, jego poszczególne elementy można kupować oddzielnie. Stolik nocny został wyceniony na terenie Chin na kwotę 599 juanów, $87. Łóżko o szerokości 1,5m kosztuje 1899 juanów, $277. Jeżeli potrzeba większe to za 1999 yuanów, $292 można kupić o szerokości 1,8m. Materac nie jest wliczony w cenę.

Wyposażenie sypialni od 8H Three

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl