XIAOMI 70mai Dash Cam Pro nowy rejestrator z jakością 1944p

XIAOMI 70mai Dash Cam Pro

Xiaomi wciąż dba o nasze samochody i prezentuje nowe gadżety. W minionych tygodniach został zaprezentowany czujnik ciśnienia w oponach, a dzisiaj czas na odświeżenie rejestratora samochodowego. XIAOMI 70mai Dash Cam Pro oferuje najwyższą do tej pory jakość, pośród wszystkich rejestratorów Xiaomi.

XIAOMI 70mai Dash Cam Pro

XIAOMI 70mai Dash Cam Pro

Nowy rejestrator został wyposażony w optykę od Sony IMX335 5MP i może nagrywać wideo w rozdzielczości 1944p, czyli 2592 x 1944 pikseli. Kąt widzenia wynosi 140 stopni. Wyższa jakość pozwoli na zarejestrowanie jeszcze większej liczby szczegółów w porównaniu do poprzedniego modelu. W przypadku kolizji lub wypadku detale mogą okazać się kluczowe.

XIAOMI 70mai Dash Cam Pro

Reklama

Kamera tworzy własną sieć Wi-Fi i w każdym momencie można podejrzeć zapisane filmy lub zdjęcia. Jeżeli okażą się ważnymi dowodami to można je przenieść do pamięci smartfona. Rejestrator obsługuje karty pamięci microSD o pojemności od 16 do 64 GB Class 10, jeżeli pamięć się zapełni to nadpisuje stare nagrania.

XIAOMI 70mai Dash Cam Pro

Nowa wersja Pro posiada funkcje które sprawdziły się w poprzednich modelach. Wyposażona została w system monitorujący zaparkowany samochód i system ADAS. System ostrzega kierowce o przypadkowej zmianie pasa ruchu, funkcja szczególnie przydatna na drogach szybkiego ruchu i autostradach. Zaalarmuje również kierowcę gdy odległość od poprzedzającego pojazdu będzie zbyt mała. Wyposażona została w asystenta głosowego, można powiedzieć aby zrobiła zdjęcie lub nagrała film wideo który będzie zapisany w osobnym pliku. Jednak tak samo jak w poprzednim modelu funkcja dostępna będzie tylko w języku chińskim

Xiaomi 70mai Dashcam Pro została wyceniona na rynku chińskim na kwotę 349 juanów, $51. Dostępna jest już w sklepie Banggood

Advertisements