Xiaomi Induction Cooker Youth Edition

Rok temu Xiaomi zaprezentowało kuchenkę indukcyjną Xiaomi Induction Cooker, oficjalna cena wynosiła 299 juanów. Po roku Xiaomi postanowiło odświeżyć produkt, lecz rezygnując z funkcji smart. Sprawdź Xiaomi Induction Cooker Youth Edition.

Xiaomi Induction Cooker Youth Edition

Xiaomi Induction Cooker Youth Edition

Jeżeli chodzi o wygląd to nowa, tańsza wersja ma taki sam kształt jak pierwowzór. Tak jak wspomniałem Xiaomi zrezygnowało z funkcji smart, dlatego z obudowy znikły przyciski obok pokrętła. Kuchenka nie łączy się również ze smartfonem, Xiaomi zrezygnowało z modułu Wi-Fi.

Aby uruchomić indukcje należy przycisnąć pokrętło, kuchenka posiada 9-stopniową regulację mocy. W celu zwiększenia lub zmniejszenia należy przekręcić pokrętło w prawo lub lewo. Dioda LED za pośrednictwem kropek sygnalizuje aktualną moc pracy. W celu wyłączenie należy nacisnąć i przytrzymać pokrętło przez sekundę.  Kuchenka indukcyjna youth edition ma wbudowaną cewke o średnicy 156 mm, jest w stanie pracować z maksymalną mocą 2100W.

Xiaomi Induction Cooker Youth Edition

Xiaomi Induction Cooker Youth Edition została wyceniony na rynku chińskim na 199 juanów, $28. Sprzedaż rozpocznie się 11 listopada.

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl