Now Reading
Xiaomi Mi 8 Youth Edition prezentacja 19 września

Koniec domysłów, plotek i przecieków. Xiaomi oficjalnie potwierdziło, że prezentacja najnowszego modeli Mi 8, czyli Youth Edition odbędzie się 19 września w Chengdu. Chiński gigant tradycyjnie ma w swoim zwyczaju nie podawać informacji „na tacy”, lecz rozbudzać wyobraźnię swoimi plakatami.

Xiaomi Mi 8 Youth Edition prezentacja 19 września

Xiaomi Mi 8 Youth Edition prezentacja 19 września

Nie ma podanego konkretnego modelu, ale widać biegnącą maskotkę Mitu, która zmierza ku ogromnej ósemce, czyli Xiaomi Mi 8. Na dachu jednego z budynków znajduje się baner reklamowy z informacją „150 gram”. Jest to nawiązanie do Mi 1 Youth Edition który miał swoją premierę 18 maja 2012 i ważył tylko 150 gram.

See Also
Xiaomi Mi mAx 3 antutu

Co wiadomo o Mi 8 Youth?

Według przecieków wyświetlacz będzie miał przekątną 6,26 cala z rozdzielczością FULL HD+, współczynnik proporcji ekranu ma wynosić 18:9. Mózgiem najprawdopodobniej będzie Snapdragon 710. Można powiedzieć, że to bliźniaczy smartfon do Mi 8 SE.

A co z ceną?

Wedle chińskiego portalu społecznściowego Weibo Mi 8 Youth Edition będzie kosztował 1999 juanów, czyli $290. Być może to nie jedyny smartfon jaki Xiaomi zaprezentuje za tydzień, internet huczy od plotek o innym modelu Mi 8 z czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w ekran.

Scroll To Top