Xiaomi Mi Band 3 instalacja języka polskiego

Dwa dni temu pisałem jak wgrać język angielski do opaski Xiaomi Mi Band 3. Wgranie języka polskie wygląda dokładnie tak samo, potrzeba tylko wgrać inną wersję aplikacji Mi Fit. Tutaj opiszę w skrócie cały przebieg instalacji, jeżeli coś nie będzie jasne dla Ciebie, wróć do wpisu sprzed dwóch dni.

Xiaomi Mi Band 3 instalacja języka polskiego

Mi Band 3

Potrzebny jest telefon z systemem Android. Usuń aplikację Mi Fit ze sklepu Google Play i zainstaluj z linku poniżej

 

Uruchom nowo zainstalowaną aplikację, zaloguj się na konto Xiaomi i sparuj z opaską Mi Band 3. Opaska automatycznie zaktualizuje się do nowej wersji oprogramowania i uruchomi się ponownie już z interfejsem w języku polskim.

Mi Band 3 instalacja języka polskiego
Mi Band 3 instalacja języka polskiego

 

Mi Band 3 instalacja języka polskiego
Mi Band 3 instalacja języka polskiego

 

Interfejs jest prawie w całości po Polsku, jedyny brak to opis pogody pod temperaturą. Jest w postaci znaków zapytania, ale zaraz będzie lepiej. Teraz należy „dokończyć” instalacje polskiej wersji, odłącz opaskę Mi Band 3 od aplikacji Mi Fit i usuń aplikację z telefonu. Trzeba wrócić do wersji ze sklepu Google Play, ściągnij oficjalną aplikację Mi Fit i sparuj ponownie opaskę. Całość  interfejsu będzie po polsku, a krzaki które opisywały pogodę zostaną zastąpione angielskimi odpowiednikami.

Mi Band 3 instalacja języka polskiego

Ważna informacja dla użytkowników iPhonów. Jeżeli przeprowadzicie wyżej wymienioną podmianę oprogramowania i później ponownie sparujecie opaskę z iPhonem to język polski zostanie! Jedynie opis pogody będzie w postaci znaków zapytania, ale wszystko widać z grafiki, także nic strasznego.

Xiaomi Mi Band 3 możesz kupić w sklepie Gearbest.com lub Banggood.com


Aktualizacja 3 lipca 2018

Plik .apk został podmieniony, teraz pogoda jest po polsku, lecz tylko gdy zainstalowana jest wersji Mi Fit z linku który podałem. Oczywiście osoby którym zależy na pogodzie po polsku mogą pozostać przy zmodyfikowanej wersji aplikacji. Gdy zainstalujemy oficjalną ze Sklepu Play to opis pogody wraca do krzaków lub języka angielskiego. Do krzaków jeżeli język w telefonie mamy ustawiony na polski, gdy język w telefonie jest ustawiony na angielski to opis pogody będzie po angielsku. Poza tym szczegółem z pogodą wszystko jest po polsku. 

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl