Po zaprezentowaniu myszy, klawiatury, słuchawek i laptopa gamingowego czas dopełnić całość. Xiaomi zaprezentowało dzisiaj fotel dla graczy, Xiaomi Mijia Autofull. Podkładka do myszy też już jest w ofercie Chińskiego giganta, chyba Xiaomi ma już w swojej ofercie wszystko co miłośnicy gier mogą sobie wymarzyć.

Xiaomi Mijia Autofull krzesło dla graczy

Xiaomi Mijia Autofull krzesło dla graczy

Wymiary krzesła to 124 cm x  48 cm x 55 cm, a waga wynosi 26 kg. Podłokietnik można podnieść na wysokość maksymalnie 41 centymetrów, do wyboru jest 7 pozycji. Krzesło posiada stalową ramę, wewnątrz znajduje się pianka polimerowa o grubości 45 g / cm³. Pokryta została skóra PU. Aby zapewnić jak najbardziej komfortową pozycję podczas długich sesji w ulubioną grę, krzesło posiada dwie poduszki. Jedna na głowę, a druga na odcinek lędźwiowy.

Xiaomi Mijia Autofull krzesło dla graczy

Xiaomi Mijia Autofull posiada regulacje oparcia, do wyboru są cztery kąty 90, 100, 120 lub 155 stopni aby już prawie leżeć. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych kółek, krzesło wytrzyma obciążenie do 1136 kg.

Xiaomi Mijia Autofull krzesło dla graczy

Posiada kilka wersji kolorystyczny. Wykonane są według tego samego wzoru, czarny kolor + drugi kolor. Za drugi kolor odpowiadają następujące barwy: niebieska, żółta lub szara.

Xiaomi Mijia Autofull krzesło dla graczy

Krzesło dla graczy Xiaomi Mijia Autofull zostało wycenione na 999 juanów, $150. Produkt jest już dostępny do kupienia na terenie Chin. Sklep Gearbest.com posiada w swojej ofercie krzesła gamingowe innych producentów, dlatego lada dzień powinnien dodać również model od Xiaomi.