Now Reading
Xiaomi Mijia Walkie Talkie – powrót z zaświatów

Xiaomi Mijia Walkie Talkie

Xiaomi Mijia Walkie Talkie, czy ktoś z Was jeszcze pamięta Walkie Talkie? Czasy swojej świętości ma już dawno za sobą, Xiaomi postanowiło odświeżyć legendarny sposób komunikacji.

Jeśli dużo wędrujesz w miejscach gdzie nie ma zasięgu komórkowego a chciałbyś być w ciągłym kontakcie i nie zgubić się gdzieś w odludnym miejscu to Xiaomi Walkie Talkie Ci w tym pomoże. Xiaomi przedstawiło nowe, profesjonalne jak to określa urządzenie do kontaktu poza zasięgiem sieci komórkowych.
Walkie Talkie Xiaomi posiada wyświetlacz LCD. Funkcje oprócz komunikowania się to Radio FM pracujące w zakresach od 87 do 108 MHz które działa nawet nie przerywając nadawania w momencie kontaktu z nadawcą. Ma również możliwość porozumowania się bez odrywania rąk czyli nie trzeba naciskać guzika aby zainicjować rozmowę.
Działa na częstotliowści 409MHz – 410MHz – 20 kanałów. Dystans działania to 10 km w terenie otwartym a 6 km w terenie miejskim. Wbudowana bateria 2600mAh. Urządzenie wytrzymuję na opcji stand-by aż 8 dni a w ciągłej pracy dochodzi do 17 godzin. Ma wejście Micro USB – a do ładowania w trasie możemy skorzystać z Powerbank-a. Wymiary 20 cm x 5,4 cm x 2,4 cm.
Dzięki wbudowanemu Bluetooth mamy podgląd w telefonie dzięki dedykowanej aplikacji na lokalizację znajomych korzystających z urządzeń.

See Also
hey 1s nfc

Xiaomi Mijia Walkie Talkie występuje w kolorze białym lub czarnym. Język w urządzeniu jest niestety tylko chiński. Urządzenie dostępne jest  w sklepie Gearbest.com, cena 49,99$ za tą cenę otrzymamy jedno urządzenie.

Scroll To Top