Xiaomi rozpoczyna współpracę z nową firmą i prezentuje wyciskarkę do soków

Xiaomi prezentuje kolejny sprzęt do kuchni i powiększa swoją długą już listę produktów AGD. Nowy produkt trafił na platformę finansowania, został stworzony przez firmę  The Free. Produkt osiągnął już 122% potrzebnej kwoty na platformie crowdfundingowej. Dopiero za dwa miesiące rozpocznie się wysyłka do pierwszych klientów.

Xiaomi rozpoczyna współpracę z nową firmą i prezentuje wyciskarkę do soków

Wymiary wyciskarki do soków to 285 mm x 284 mm x 418 mm, a waży 17,2 kg. Jak widać wymiary są spore, a miejsce na blacie kuchennych jest ograniczone. Mi często się zdarza, że kupuje rzeczy a potem nie mam gdzie je ustawić. Urządzenie od The Free cechuje minimalistyczne wygląd, na froncie znajduje się jeden przycisk. Boki pokryte zostały srebrną powłoką, zasilane jest napięciem 230V, a moc wynosi 200W.

Xiaomi rozpoczyna współpracę z nową firmą i prezentuje wyciskarkę do soków

Jak widziałeś na filmie sposób użycia jest bardzo prosty. Umieszczamy owoce w specjalnym woreczku który pomieści około 450 g owoców lub warzyw, następnie woreczek umieszczamy w kolejnym woreczku który wkładamy do wyciskacza. Należy pamiętać aby zawiesić na specjalnych haczykach. Gdy to już zrobimy wystarczy zasunąć pokrywę i wcisnąć przycisk na froncie urządzenia. W ciągu 36 sekund w szklance umieszczonej pod wylotem będzie na Ciebie czekał Twój ulubiony sok. Sok tłoczony jest na zimno aby owoce i warzywa nie utraciły swoich naturalnych wartości odżywczych.do soków

Wyciskarka do soków The Free kosztuje na terenie Chin 1999 juanów, $292. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 26 października. W zestawie znajduje się 21 toreb wewnętrznych i zewnętrznych. Torby mogą być myte i używane pięciokrotnie. Xiaomi reklamuje swoje nowe urządzenie, że możemy cieszyć się zdrowym, świeżym sokiem bez potrzeby czyszczenia. Sądzę, że worki będą tanie, ale nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

Przygotowanie świeżych soków dla całej rodzin i wyrzucenie woreczka bez potrzeby czyszczenia maszyny, podoba mi się taki plan.

wyciskarkę do soków

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl