Xiaomi przedstawia buty dla dzieci MyBug z futurystyczną podeszwą

Xiaomi za pośrednictwem crowdfundingu wprowadza do oferty nowe buty dla dzieci. W ciągu dwóch dni od rozpoczęcia finansowania buty zebrały 169% potrzebnej kwoty, zbiórka pieniędzy potrwa jeszcze przez 12 dni.

Xiaomi przedstawia buty dla dzieci MyBug z futurystyczną podeszwą

Xiaomi przedstawia buty dla dzieci MyBug z futurystyczną podeszwą

Pierwsze informacje o nowym produkcie opublikowałem na Facebooku przedwczoraj, dlatego jeżeli chcesz być na bieżąco do zachęcam do obserwowania. Buty zostały zaprojektowane przez firmę Qingyuan Guangshuo Technology Co. Największą ich cecha jest wodoszczelność, zarówno podeszwa jak i góra buta są wodoszczelne. Tradycyjne kalosze krępują ruchy, dlatego Xiaomi stworzyło produkt który jest równie wodoszczelny, a stopa ma pełną swobodę ruchu. Przeznaczone są dla chłopców i dziewcząt. Xiaomi oferuje produkt w czterech różnych kolorach. Dostępna rozmiarówka od numer 24 do 38.

Xiaomi przedstawia buty dla dzieci MyBug z futurystyczną podeszwą Xiaomi przedstawia buty dla dzieci MyBug z futurystyczną podeszwą

Buty dla dzieci MyBug zostały wycenione na terenie Chin na kwotę 199 juanów, $29. Wysyłka do osób które wsparły projekt rozpocznie się 19 grudnia.

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl