Now Reading
Xiaomi Whale Wash Smart Toilet Pro to nowa wersja deski sedesowej

Xiaomi postanowiło odświeżyć swoją linię desek sedesowych prezentując na platformie crowndfundingowej nową wersję – Whale Wash Smart Toilet Pro. Na takie produkty w Chinach musi być popyt ponieważ produkt zebrał już 787% potrzebnej kwoty. Sprawdź nową deskę!

Whale Wash Smart Toilet Pro

Whale Wash Smart Toilet Pro

Za nową odsłonę deski sedesowej odpowiedzialni są inżynierowie z Whale Spout. Wykonana została w tradycyjnym białym kolorze i pasuje praktycznie do każdej toalety. Nowa deska na wymiary 518 x 387 x 99 mm, a jej waga wynosi 4 kg. Składa się z trzech elementów wykonanych z wytrzymałych tworzyw ABS / PC. Klapa posiada system wolnego, łagodnego opadania.

Whale Wash Smart Toilet Pro

Dotykowe przyciski oraz deska wokół posiadają oświetlenie ledowe aby było można korzystać również w nocy. Za pomocą przycisków  można kontrolować temperaturę powietrza suszącego, temperaturę deski i aktywować strumień wody. Aby dogodzić każdemu strumień wody ma dwa tryby: ciągły natrysk lub rozpylanie.

Whale Wash Smart Toilet ProWhale Wash Smart Toilet Pro

Dodatkowym „killer featurem” jest dyfuzor zapachowy z małym wentylatorem, który wyeliminuje nieprzyjemne zapachy. Jeżeli ktoś nie chce używać przycisków to nie musi, oczywiście jest to smart deską i wszystkie opcje można aktywować z poziomu smartfona,  z aplikacji Mi Home. Do działa nowej deski konieczne jest stałe podłączenie do gniazdka elektrycznego 230V.

Whale Wash Smart Toilet ProWhale Wash Smart Toilet Pro

Whale Wash Smart Toilet Pro dostępna będzie w Chinach od 16 listopada. Cena na rynku chińskim wynosi 1099 juanów, $160. Chyba każdy zna osobę po której opcja „zapachowego nawiewu” byłaby przydatna.. 🙂

 

Scroll To Top