Xiaomi wprowadza kolejne jeansy do sprzedaży na platformie crowdfundingowej

Xiaomi wprowadza kolejne jeansy

Xiaomi na platformie finansowania zaprezentowało nowe spodnie jeansowe. Są podobne do popularnych spodni marki Levis, model 501. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Skład to 100% bawełna. Sprawdziłem kilka par jeansów w znanych sieciówkach i nie mają 100% bawełny. Spodnie trafiły na platformę finansowania i już osiągnęły 131% potrzebnej kwoty.

Kto śledzi mojego Twittera ten wie, że kupiłem już jedne jeansy Xiaomi. Jakość wykonania oceniam bardzo dobrze, jednak nie wstrzeliłem się z rozmiarem. Uwzględniłem poprawkę, że rozmiarówka w Azji będzie mniejsza niż w Europie i zamówiłem większe. Niestety to był błąd, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z jeansów od Xiaomi już cieszy się inna osoba. Posiadają jeden dziwny aspekty. Niby to jeans, a w pasie rozciągają się jakby były to spodnie dresowe, na gumce. Osobom na wiecznej masie na pewno to się spodoba.

Nowe spodnie dostępne są w dwóch kolorach, niebieskim i czarnym. Oczywiście są w kilku rozmiarach, począwszy od 29 do 34. Spodnie są o prostym kroju, bez zwężenia w nogawce. Ja nie lubię takich „dzwonów”, nie lubię również podwijać nogawek jak Xiaomi przedstawia na zdjęciach promocyjnych. Jak wspominałem wyżej dużym plusem produktu Xiaomi jest jego skład, 100% bawełny.

Jeansy Xiaomi DMN zostały wycenione na 199 juanów,  $30. Wysyłka do pierwszy klientów na terenie Chin rozpocznie się 20 sierpnia.

Xiaomi wprowadza kolejne jeansy

Tabela rozmiarów:

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl