Xiaomi wprowadza kolejne jeansy

Xiaomi na platformie finansowania zaprezentowało nowe spodnie jeansowe. Są podobne do popularnych spodni marki Levis, model 501. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Skład to 100% bawełna. Sprawdziłem kilka par jeansów w znanych sieciówkach i nie mają 100% bawełny. Spodnie trafiły na platformę finansowania i już osiągnęły 131% potrzebnej kwoty.

Kto śledzi mojego Twittera ten wie, że kupiłem już jedne jeansy Xiaomi. Jakość wykonania oceniam bardzo dobrze, jednak nie wstrzeliłem się z rozmiarem. Uwzględniłem poprawkę, że rozmiarówka w Azji będzie mniejsza niż w Europie i zamówiłem większe. Niestety to był błąd, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z jeansów od Xiaomi już cieszy się inna osoba. Posiadają jeden dziwny aspekty. Niby to jeans, a w pasie rozciągają się jakby były to spodnie dresowe, na gumce. Osobom na wiecznej masie na pewno to się spodoba.

Nowe spodnie dostępne są w dwóch kolorach, niebieskim i czarnym. Oczywiście są w kilku rozmiarach, począwszy od 29 do 34. Spodnie są o prostym kroju, bez zwężenia w nogawce. Ja nie lubię takich „dzwonów”, nie lubię również podwijać nogawek jak Xiaomi przedstawia na zdjęciach promocyjnych. Jak wspominałem wyżej dużym plusem produktu Xiaomi jest jego skład, 100% bawełny.

Jeansy Xiaomi DMN zostały wycenione na 199 juanów,  $30. Wysyłka do pierwszy klientów na terenie Chin rozpocznie się 20 sierpnia.

Xiaomi wprowadza kolejne jeansy

Tabela rozmiarów: