Now Reading
Xiaomi zaprasza na prezentacje nowego produktu, czyżby Mi 8 Youth?

Plotki o nowym modelu flagowca Mi 8 są publikowane w sieci od tygodnia. Dzisiaj rano Xiaomi opublikowało doskonałą wiadomość do wszystkich fanów marki. Chiński gigant za pośrednictwem sieci Weibo przedstawił grafikę na której zaprasza do Chengdu na prezentacje nowego produktu.

Xiaomi zaprasza na prezentacje nowego produktu, czyżby Mi 8 Youth Edition?

Na plakacie nie ma informacji co to będzie za produkt, lecz bystre oko dojrzy na plakacie smartfon. Znajduje się na dole, posiada dwa aparaty ustawiono poziomo.  Taki sam układ obiektywów wedle przecieków ma posiadać Mi 8 Youth Edition. Zdjęcia publikowałem kilka dni temu tutaj. Zastanawiasz się po co Mi 8 Youth Edition skoro jest Mi 8 SE? Moim zdanie nowy model będzie posiadał B20, którego brakuje w Mi 8 SE, więc będzie to międzynarodowa wersja Mi 8 SE.

Co do tej pory wiadomo o Mi 8 Youth Edition?

Wyposażony ma być w ekran o przekątnej 6.26 cala z rozdzielczością 2280 x 1080 pikseli. Procesor to Snapdragon 710 dostarczony przez Qualcomm. Aparat do selfie to 24 megapikselowa matryca, a z tyłu podwójny, 12 MP + 5 MP. Całość będzie zasilana przez akumulator o pojemności 3350 mAh.

See Also
Xiaomi 500 milionów

Prawdopodobna cena za Mi 8 Youth Edition to 1999 juanów, $290.

Scroll To Top