Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall Mounted

Xiaomi idzie na rekord zaprezentowanych nowych produktów. Nowością na dzisiaj jest oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny, jest to już szóste urządzenie tego typu w portfolio chińskiego giganta. Producentem odpowiedzialnym za projekt jest firma Smartmi. Co jeszcze ma Smartmi w ofercie „Smart Home” ekosystemu Xiaomi? Klimatyzację, grzejnik i produkt wzbudzający duży entuzjazm na forach internetowych, deskę sedesową.

 

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall Mounted

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall-Mounted zasysa powietrze z pomieszczenia, następnie przechodzi przez szereg filtrów w celu oczyszczenia  z wszelkich zanieczyszczeń. Drobnych cząstek, pyłków i roztoczy. Oczyszczone powietrze zostaje wydmuchane na zewnątrz przez silnik który pracuje z prędkością do 1030 obrotów na minutę. Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny jest dedykowany do większych pomieszczeń niż najpopularniejszy w polskich domach Xiaomi Air Purifier 2. Wydajność nowego produktu jest pomiędzy Purifierem 2, a Purifierem Pro.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny

Tak samo jak wszyscy poprzednicy oczyszczacz naścienny również posiada kilka opcji trybu pracy do wyboru. Przy pełnej mocy filtruje 220m3/h i emituje hałas 41,3 dB, pobór prądu wynosi wtedy  33,8 W. Najbardziej spokojny tryb pozwala na oczyszczenie 52m3/h przy 26,7dB i poborze prądu 3,3W. Na froncie urządzenia umieszczony został okrągły ekran dotykowy, dlatego nie ma potrzeby uruchamiania aplikacji MiHome aby podejrzeć stan powietrza w mieszkaniu. Komunikuje się za pomocą sieci WiFi.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall Mounted

został wyceniony na 1499 juanów, $238. Produkt jeszcze nie jest dostępny w sklepach internetowych.