Now Reading
Yeelight Candela – świeczka XXI wieku oczami Xiaomi.
yeelight candela
Yeelight to jedna z firm w ekosystemie Mi która specjalizuje się w oświetleniu. Znana jest z inteligentnych lamp, plafonów,  pasków i żarówek. Najnowszym produktem jest Yeelight Candela. Xiaomi twierdzi, że to produkt XXI wieku, jest to nowoczesna odmiana tysiącletniej świeczki.

Świeczka XXI wieku

Yeelight reklamuje swój produkt, jako zrodzony z potrzeby tradycyjnego światła świeczki, ale w bezpieczny i nowoczesny sposób. Wyglądem przypomina lampkę nocną, również jest w kształcie tuby. Zmieniono klosz z mlecznego na przezroczysty oraz zastosowano całkiem inne LEDy. Moc maksymalna to 6W, posiada wbudowany akumulator o pojemności 2100mAh, ładowana jest poprzez gniazdko micro-USB. Akumulator wystarczy na 6 godzin świecenia maksymalną mocą.
świeczka xiaomi
Świeczka włącza się w bardzo prosty sposób, wystarczy ją przekręcić. Świeczka łączy się z aplikacji Yeelight na smartfonie przez Bluetooth, nie będzie można tworzyć scen z  innymi urządzeniami Xiaomi.
 0408a096904e96ea0ea8f0bfe3d71497_original
 W aplikacji tak samo jak w przypadku innych żródeł światła, będzie do wyboru kilka gotowych trybów świecenia min.: kolacja, spanie, na zewnątrz. Jest również opcja aby połaczyć kilka świec ze sobą, Xiaomi proponuje aby oświetlić tak drogę do sypialnii i urozmaicić romantyczne życie z drugą połówką. A teraz cena, 219 Yuanów czyli +- 33$, już widzę jak dużo osób chętnie kupi wiele takich świec za ponad 100zł/szt, aby oświetlić drogę.  🙂
Nic tylko brać..
Yeelight Candela można kupić w sklepie Gearbest.com,Scroll To Top