Amazfit 2 Dynamic Core nowy chip w butach do biegania od Xiaomi

Amazfit 2 Dynamic Core

Rok temu Xiaomi zaprezentowało sportowe buty do biegania z inteligentnym chipem zamontowanym pod wkładką. Testowałem buty i dla mnie sprawdzają się idealnie na codzień. Trzy miesiące temu Xiaomi zaprezentowało nową generację buty o nazwie Amazfit Antelope. Wiedziałem, że wewnątrz buta również będzie znajdował się chip, jednak nie wiedziałem czy będzie to ten sam co w poprzedniej generacji. Teraz już wiem, elektronika została udoskonalona i nowy chip ma nazwę Amazfit 2 Dynamic Core. Nie ma problemu można zamówić go oddzielnie.

Amazfit 2 Dynamic Core

Amazfit 2 Dynamic Core

Nowy, sześcioosiowy czujnik zapewnia większa dokładność monitorowania biegu niż pierwsza generacja, jest bardziej precyzyjny. Zebrane dane są przesyłane za pośrednictwem Bluetooth w wersji 4.0 do aplikacji Mi Fit w smartfonie. Nowy model również posiada wymienną baterię, jednak mam nadzieję, że Xiaomi dodało komunikat o niskim poziomie baterii. W pierwszej generacji niestety nie otrzymałem takiej wiadomości i część moich wyników przepadła.

Amazfit 2 Dynamic Core

Reklama

Zarówno pierwsza jak i druga generacja chipa z zewnątrz wygląda dokładnie tak samo. Amazfit 2 Dynamic Core będzie pasował do obu modeli butów. Chip dedykowany jest dla osób ważących poniżej 200 kg, czyli dla prawie każdego. Posiada IP67, bez problemu można biegać w deszczu.

Amazfit antelope

W sprzedaży na Aliexpress dostępne są już buty Xiaomi Amazfit Antelope,  jak i sam chip w nowej wersji, Amazfit 2 Dynamic Core.

Niebywała amortyzacja w nowych butach

Xiaomi chwali się niesamowitą amortyzacją w nowych butach Amazfit Antelope, za sprawą nowego systemu ERC. Według filmiku stworzonego przez producenta potrafi zamortyzować upadek jajka z kilkudziesięciu metrów.

Advertisements