Now Reading
Amazfit AirRun to bieżnia od Huami! Ładna i oferuje prędkość 15km/h

Amazfit AirRun to bieżnia od Huami! Ładna i oferuje prędkość 15km/h

Amazfit AirRun

Jedną z nowości Huami zaprezentowanych podczas targów CES 2020 jest ich pierwsza bieżnia. Przedstawiam składaną bieżnię Amazfit AirRun, niestety jest to tylko zapowiedź nadchodzącego produktu. Sama idea jest zbliżona do WalkingPada od Xiaomi, w stosunku do którego ma conajmniej jedną wadę oraz jedną przewagę.

Amazfit AirRun2

Plus? Większa prędkość niż 6 km/h w WalkingPad, wszystkie bieżnie które posiadały pionowy uchwyt oferowały większe prędkości. Jak szybko można ćwiczyć na AirRun? Prędkość bieżni wynosi od 1.0-15 km/h. Minus? W Amazfit AirRun można złożyć jedynie uchwyt w dół. Chodzik WalkingPad można złożyć na pół dzięki czemu zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i mieści się pod każde łózko. Produktem Amazfit będzie znaczniej trudniej wjechać ze względu na długość.

Amazfit AirRun

O produkcie Amazfit AirRun nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Póki co producent zdradził prędkość, 1.0-15 km/h oraz że ich bieżnia posiada 8 gumowych amortyzatorów które mają ochronić nasze kolana i relację z sąsiadami. Amortyzacja ma zniwelować hałas nawet podczas szybszego biegu. AirRun będzie posiadał również wyłącznik bezpieczeństwa. Czerwony dzyndzel które należy pociągnąć aby awaryjnie zatrzymać taśmę. Dodatkowo bieżnia ma oferować całkiem dobre audio, za sprawa dwóch głośników marki JBL.

2 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top