Amazfit Antelope – nowe buty do biegania Xiaomi

Amazfit Antelope

Po zaprezentowaniu nowej wersji zegarka Amazfit 2s na początku bieżącego roku, firma Amazfit prezentuje nowy produkt. Na platformie crowdfundingowej ukazały się buty do biegania. Dotychczas firma słynęła z opasek i zegarków śledzących aktywność, np Amazfit A1603. Buty do biegania Amazfit Antelope są zdaniem producenta wyposażone w najnowsze technologie amortyzujące. Za funkcje smart, czyli specjalny chip umieszczony w środku odpowiedzialne jest Xiaomi. 

Amazfit Antelope

Mam już jedne buty do biegania Xiaomi, nie biegam w nich ale są wygodne na co dzień. Amazfit Antelope dostępne są w większej liczbie kolorów. Możemy wybrać pomiędzy szarym, pomarańczowym i czarnym dla mężczyzn oraz różowym, zielonym i czarnym dla kobiet. Mi podobają się tylko w kolorze szarym. Rozmiarówka męskich wersji zaczyna się od 39 a kończy na 45, damskich od 35 do 40. Logo amazfit znajduję się z tyłu buta i na języku. Wierzch buty pokryty jest wodoodpornym materiałem aby utrzymać stopę w suchości, mimo to pozwala stopie oddychać.

Amazfit Antelope

Wewnątrz buta znajduje się system amortyzujący ERC, aby niwelować wstrząsy podczas biegu. Podeszwa została wykonana przez firmę Goodyear, a całość dopełnia chip Xiaomi. Sądzę, że to będzie ten sam który już mam w poprzednich butach. Brakowało mi aby kroki z butów były  liczone do ogólnych, dziennych w aplikacji Mi Fit. Prezentowanie są jedynie jako trening, dla mnie minus jako osoby nie biegającej, a dla innych może to być plus aby nie zakłamywać wyników treningów.

Buty do biegania Xiaomi

Cena Amazfit Antelope wynosi 199 juanów, $32. Cena porównywalna z poprzednimi modelami, sprawdzę czy są również tak samo wygodne jak pozostałe, oczywiście zamówię wersje szarą. A może nawet zacznę biegać..

Autor: Michał

Geek. Fan Apple oraz Xiaomi. W wolnych chwilach prowadzę blog PokolenieSmart.pl