Now Reading
Amazfit PowerBuds to słuchawki stworzone dla sportowców

Amazfit PowerBuds to słuchawki stworzone dla sportowców

Amazfit PowerBuds

Podczas targów CES 2020 Huami zaprezentowało dwa modele słuchawek. Słuchawki „dla leniwców” już opisałem, wpis znajdziesz tutaj. Teraz przedstawię Amazfit PowerBuds, słuchawki stworzone do uprawiania sportu. Poza odtwarzaniem muzyki, potrafią monitorować tętno.

Słuchawki ważą tylko 7g i posiadają magnetyczny zaczep na uszy, Plug-to-Go. Według zapewnień producenta słuchawki pewnie przylegają dzięki czemu można cieszyć się bezproblemowym treningiem, bez konieczności poprawiania słuchawek.

Jak już wspomniałem, odtwarzanie muzyki to nie jedyna funkcja PowerBudsów, za sprawą Huami PPG słuchawki monitorują tętno! Gdy tętno będzie zbyt wysokie to otrzymamy powiadomienie na sparowany smartfon, według mnie do monitorowania tętna wygodniej korzystać z zegarka.

Akumulator wbudowany (2x 55mAh) w Amazfit PowerBuds zapewnia 8 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. Korzystając z etui o pojemności 450 mAh, które je zarazem ładowarką i powerbankiem rozszerzamy czas pracy na jednym ładowaniu do 24 godzin! Dobry wynik.

Amazfit PowerBuds

Wbudowany panel dotykowy umożliwia sterowanie muzyka, odbieranie połączeń głosowych i aktywowanie asystenta głosowego. Dwa mikrofony ENC mają pewnić „czystą” jakość połączenia poprzez redukcję szumów.

Sprzedaż Amazfit PowerBuds rozpocznie się w lutym 2020, a ich cena to $99. Prawdopodobnie najszybciej pojawią się w chińskich sklepkach (Banggood,Gearbest, Aliexpress), jeżeli chcesz kupić w Europie to polecam śledzić Włoski sklep Amazfit. To pierwszej miejsce w którym pojawił się smartwatch Amazfit GTS.

View Comment (1)
  • Fajne jednak przymierzam się do zakupu Philipsa SHB2515BK. Bateria z etui wystarcza na 100 godzin pracy słuchawek, a jedno naładowanie na 5 godzin grania. Też posiadają budowany mikrofon z funkcją redukcji echa, który zapewnia czysty dźwięk. Jak dla mnie to najlepszy wybór z dostępnych na rynku tego typu słuchawek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top