Amazfit Zepp E to kolejny smartwatch Huami – przeciek

Amazfit GTR

Na jaki produkt Huami czekają wszyscy europejczycy? Oczywiście na opaskę Xiaomi Mi Band 5 – chińska premiera był w czerwcu, a globalna przewidziana jest na lipiec. Tymczasem w chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawiły się zdjęcia zupełnie nowego inteligentnego zegarka produkcji Huami – Amazfit Zepp E.

Amazfit Zeep E

Konstrukcja nowego urządzenia jest zbliżona do Amazfit GTR którego miałem okazję testować. Amazfit Zepp E również ma posiada okrągłą tarczę i skórzany pasek w dwóch kolorach: brązowy oraz czarny. Ekran to prawdopodobnie AMOLED z funkcją Always on Display – czyli wyświetlanie godziny i powiadomień na zablokowanym ekranie.

Wszystkie nowe zegarki Amazfit posiada funkcję monitorowania treningu pływackiego, nowy Zepp również ma ją otrzymać, tym samym z zegarkiem będzie można nurkować na głębokość do 50 metrów.

rozpoznawania migotania przedsionków.

Jest szansa, że zegarek otrzyma nowy procesor stworzony przez Huami dla inteligentnych zegarków – Huangshan 2. Układ jest szybszy, bardziej energooszczędny i oferuje dokładniejsze monitorowanie tętna z możliwością rozpoznawania migotania przedsionków.

Ja poproszę tylko jedno, NFC z obsługą Google Pay!

*Głównej zdjęcie przedstawia Amazfit GTR

Scroll To Top