Apple może pokazać dwa "iPhony SE 2" w 2020 roku

Reklama

Apple nieco rozpędziło się w projektowaniu nowych smartfonów, albo też mamy do czynienia z niezwykle dużą ilością plotek o nadchodzących iPhonach. Ostatnie doniesienia mówią nie o jednym, a o dwóch modelach budżetowego smartfona od firmy z Cuopertino w tym roku.

Druga wersja iPhone SE 2 może pojawić się jesienią tego roku, donosi serwis DigiTimes. Informacje, które też trzeba brać pod uwagę z pewnym dystansem, pochodzą rzekomo z tajwańskiego łańcucha dostaw.

The latest news coming from the supply chain is that Apple is likely to add yet another LCD-based model to its iPhone lineup for 2020. This new member will be an upgraded version of the widely speculated ‌iPhone‌ SE2 featuring a 5.5- or 6.1-inch LCD display and available at the end of 2020 or in earlier 2021, said the sources.

Reklama

Analityk Ming-Chi Kuo spodziewa się, że Apple zaprezentuje w tym roku pięć nowych iPhonów, w tym nowego iPhone SE 2 (iPhone 9) z ekranem 4,7″ i Touch ID w pierwszej połowie roku. W drugiej jego części zobaczymy smartfony z ekranami OLED w rozmiarach 5,4″, dwa 6,1″ oraz jeden 6,7″.

Dostawcy części do iPhonów informują o otrzymaniu mapy drogowej obejmującej sześć urządzeń, które możemy nazwać smartfonami. Cały rok zapowiada się bardzo ciekawie i mam nadzieję, że na pierwsze urządzenie nie będziemy musieli już długo czekać.

Advertisements