Now Reading
[Aktualizacja] Apple może wydać Smart Keyboard z klawiszami nożycowymi razem z nowymi iPadami

[Aktualizacja] Apple może wydać Smart Keyboard z klawiszami nożycowymi razem z nowymi iPadami

Apple planuje odświeżenie swojej klawiatury dla iPadów. Możemy się spodziewać nowych klawiszy nożycowych, co sugeruje tajwański raport DigiTimes, jednak nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów raportu.

Skrócony opis raportu informuje, że „następna generacja iPadów może otrzymać akcesorium Smart Keyboard z klawiaturą nożycową” co odnosi się do urządzenia zewnętrznego i nie należy mylić tego z wbudowaną klawiaturą.

Apple wprowadziło klawiaturę motylkową w MacBooku Pro 2016 i po licznych problemach z klawiszami, które były dość awaryjne, wróciło do klawiatury nożycowej z zeszłorocznym MacBookiem Pro z ekranem 16″, który został zaprezentowany w październiku. Ming-Chi Kuo przewiduje, że MacBook Pro z ekranem 13″ oraz MacBook Air także dostaną nową klawiaturę w 2020 roku.

Aktualizacja: Pełny raport mówi nam, że Apple najprawdopodobniej wyda nowe iPady z „świecącą” klawiaturą nożycową w drugiej połowie 2020 roku. Prawdopodobnie oznacza to dodanie podświetlenia LED do klawiatury Smart Keyboard, pomijając oczywiście zmiany techniczne samych klawiszy. Natomiast MacBook Pro z ekranem 13″ i nową, nożycową klawiaturą będzie zaprezentowany w pierwszej połowie 2020 roku.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top