Apple rejestruje nowe urządzenia – Watch Series 6 i iPady

iPad

Apple zarejestrowało w EEC (Eurasian Economic Commission) osiem nowych wersji zegarka Apple Watch oraz siedem iPadów. Spokojnie, nie są to nowe modele a jedynie różne wersje każdego z nich.

Skoro zbliża się jesień to cały technologiczny świat wyczekuje nowych produktów od Apple. Sytuację podkręcają częste przecieki i fake newsy, ale tym razem mamy do czynienia z oficjalnymi dokumentami, które firma złożyła w EEC.

Reklama

Apple przygotowuje swoje jesienne nowości i ich premiery mają być podzielone na dwie tury. Prawdopodobnie nowe iPhone’y zobaczymy w październiku, natomiast innych urządzeń możemy się spodziewać właściwie w każdej chwili. Najnowsze wpisy w urzędach certyfikujących sugerują, że tablety i zegarki zobaczymy niebawem.

Mowa o Apple Watch Series 6 i nowych iPadach – Air oraz Pro. Co ciekawe, model Air może w tym roku zaskoczyć, ponieważ być może zobaczymy w nim Touch ID wbudowane w przycisk Power. Byłoby to pierwsze takie rozwiązanie w przypadku Apple i na pewno najtańsze, ponieważ czytnik pod ekranem jest znacznie bardziej skomplikowany, a więc i droższy. iPad Pro doczeka się raczej tylko odświeżenia, ale kto wie, może zobaczymy ekrany miniLED? Apple Watch Series 6 raczej także nie doczeka się rewolucji, prawdopodobnie będą to niewielkie ulepszenia, być może dostaniemy pomiar poziomu tlenu we krwi.

Advertisements