Apple wprowadzi zbiorczą subskrypcję nazwaną Apple One

apple campus

Apple obecnie oferuje kilka różnych subskrypcji swoich serwisów i odpowiednio także je wycenia. Wkrótce wszystkie te serwisy mogą zostać ujednolicone w zbiorczą subskrypcję o nazwie Apple One.

Apple Music, News+, TV+, Arcade – obecnie za te cztery serwisy musimy płacić oddzielnie, za każdy z nich pobierana jest opłata z karty przypisanej do naszego konta Apple. Oczywiście News+ nie jest dostępne w Polsce, ponieważ nie jest również dostępna aplikacja Apple News na systemie iOS. Zgodnie z poprzednimi plotkami i przeciekami firma pracuje nad jedną, zbiorczą subskrypcją, a nazywać ma się Apple One.

Apple One zmieści w sobie wszystkie te usługi, a być może także nowy serwis fitness, gdzie mają odbywać się lekcje fitnessu. Całość zadebiutować może podczas premiery nowych smartfonów w październiku. Dostępne mają być trzy warianty nowej subskrybcji.

Reklama

Pierwszy z nich zawierać ma Apple Music i Apple TV+. Jego droższa wariacja doda do tego Apple Arcade, czyli serwis z grami. Następny powiększy paczkę o News+, a kolejny o powierzchnię dyskową iCloud. Wygląda to na cztery, a nie trzy warianty, ale poczekajmy, oficjalne informacje może będą bardziej czytelne.

Z całą pewnością Apple chce zwiększyć zyski ze swoich usług subskrypcyjnych, chociaż obecnie nieznane są ceny paczek. Z pewnością muszą one być wycenione odpowiedni korzystnie dla klientów i być tańsze niż obecnie połączone opłaty.

Advertisements